Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Demokracia, mbasi te kete bere gjithshka te urryeshme e te padurueshme ne shkallen me te larte te mundeshme per te gjithe, perfundon perhere se varuri mbas te cares se xhaketes te nje gjenerali fitimtar.
--- Ovida

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 139 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Shkurt, 2002)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Rruga e modernitetit dhe koha e artė e letėrsisė shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 107292002-02-28 08:34:16
  Dalja ne skene e gjuhes dhe kultures shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59042002-02-27 13:47:19
  Zėri i parė shqip Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76352002-02-27 13:41:00
  Piktori i fundit i Rilindjes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66572002-02-27 10:34:59
  ABC-ja e demokracisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47512002-02-27 10:29:04
  Poezi nga Kreshnik Ndreu Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 63052002-02-27 08:53:57
  Vleresime per shqiptaret Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 71302002-02-26 21:20:00
  Sistemi Operativ Linux Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91482002-02-26 11:45:47
  Historia e Arberesheve te Italise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 161172002-02-25 21:38:06
  Mbyllen Lojrat e 19-ta Olipmike Dimėrore Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41702002-02-25 16:30:46
  Zbulime tė reja tė NASA-s Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59492002-02-25 16:19:50
  Lajme: PS kundėr hetimeve pėr zgjedhjet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39042002-02-24 20:55:21
  Dani kendon per ju tek Albasoul Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47492002-02-24 19:51:01
  Lajme: Brezi i te pambaruarve apo qeverite e te rinjve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47032002-02-23 23:26:07
  Dhe dy albume te reja me muzike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43872002-02-23 16:03:46
  Gjuha letrare shqipe nė rrjedhė tė kohėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 85072002-02-23 16:01:25
  Jeta e Ded Gjo Lulit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 89832002-02-23 15:47:21
  Humor Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76902002-02-23 13:46:18
  GNU/GPL Free Open Source Software Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42382002-02-22 16:15:43
  Kanceri i Lėkurės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 73682002-02-22 16:14:36
  Qeveria shqiptare bėn betimin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44542002-02-22 16:14:23
  Kur lindi shteti tek shqiptaret? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 315952002-02-22 08:21:11
  **Hacker dhe Cracker** Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59702002-02-21 22:45:26
  Zbulohet gjeni qė pakėson rrezikun e kancerit nė gji Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49742002-02-21 21:17:18
  Kushtetuesja hap dritėn e gjėlbėr pėr qeverinė Majko Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 34652002-02-21 21:11:34
  Bagėti e Bujqėsi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 93102002-02-21 19:20:08
  Me ne fund, ndihma qe kerkonit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43492002-02-21 17:55:17
  Cfare eshte demokracia? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 313762002-02-21 16:45:37
  Formula1, fakte dhe njerez Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39642002-02-21 11:53:33
  Kushtetuesja pezullon paraqitjen e qeverisė Majko Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41322002-02-20 21:12:08
  Lajme: Milloshevici perpara drejtesise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48282002-02-20 20:28:31
  Unė Mendoj Kėshtu - Pėrmbledhje me poezi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68492002-02-20 19:38:08
  Lajme: Nano-Berisha, debat edhe ne Parlament Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52532002-02-20 00:49:58
  Projekti: Kerkojme ndjese per anomalite e djeshme Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42112002-02-19 23:52:15
  Lajme: Programi qeveritar "Majko 2" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48482002-02-19 23:41:40
  Arti i Violines ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 87142002-02-19 23:40:00
  Bekim Fehmiu: Une dhe ceshtja shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45062002-02-19 23:37:55
  Muzafer Xhaxhiu, 80 vjet kushtuar gjuhes shqipe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65592002-02-19 23:34:46
  Jeta dhe vepra e Ahmed Zogut Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 386872002-02-19 23:27:48
  I urojmė 40-vjetorin Merushe Verlit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52972002-02-16 23:03:33
  Kalendari i grupit X eleminator ne Euro 2004 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46302002-02-16 18:34:00
  Projekti: Ne lidhje me te drejtat e autorit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50452002-02-16 13:47:22
  Njė dėshpėrim nė patinazhin artistik Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42472002-02-16 13:12:39
  Intervistė me Kryeministrin Majko Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 36492002-02-16 10:30:55
  Dashuria dhe kenga te prera ne mes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56402002-02-16 01:14:22
  Kotesia e nje "levizjeje" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37462002-02-15 21:14:40
  Kombėtarja, barazimi gri i Luksemburgut Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38732002-02-15 21:13:16
  KLEDI KADIU, BALERIN I PARE NE TELEVIZIONIN ITALIAN Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66992002-02-15 21:12:45
  Peshorja e historisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 36852002-02-15 21:12:06
  Barcaleta Shqipėtare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 110812002-02-14 19:49:02
  Festa e tė dashuruarve nėpėr shekuj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61462002-02-14 17:19:52
  Fundi spektakolar i nje tirani Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 36722002-02-14 11:54:08
  Njoftime: Emigrantet, leje mes bashkepunimit me policine Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82172002-02-14 11:50:40
  Shikoni cfare bete Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44332002-02-13 21:34:43
  Projekti: Per tu ardhur ju ne ndihme Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43222002-02-13 15:04:54
  Emertimi i shqiptareve nder shekuj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 204072002-02-13 12:54:21
  Te lindur ne qelq Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68172002-02-13 12:32:41
  Historia shqiptare ne fokusin e te huajve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56072002-02-13 07:01:01
  Lajme: PD: Votat tona kunder Majkos Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 36932002-02-12 21:16:19
  Lajme: Majko: Jam gati edhe per zgjedhje te reja Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39142002-02-12 21:10:33
  Papa Kristo Negovani: Deshmori i gjuhes dhe i ceshtjes kombetare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 67422002-02-12 17:44:39
  Kush eshte Arshi Pipa? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61182002-02-12 15:42:02
  Vleresime Kombetare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59432002-02-12 12:36:18
  Tmerret e nje kampi komunist Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 98022002-02-11 22:43:59
  Dėshton Majko Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37962002-02-11 20:23:35
  Elsa Martini shpalos dhe "mbyt" mungesa Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38772002-02-11 15:10:26
  Shėn Valentini dhe kuptimi i njė feste Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 100282002-02-11 11:57:03
  Shenja tė reja pėr zbulimin e Alzajmerit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57442002-02-11 11:55:40
  Krijimtari nga Agim Doci Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 117732002-02-11 10:51:44
  Kastriotet dhe Mirdita Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 215912002-02-10 20:57:30
  Jana: Ju rrėfej dashurinė time shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51582002-02-10 20:26:52
  Lajme: Koēiu rrėfen nga burgu "djalin e kryeministrit" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61522002-02-10 20:25:39
  Stėrvitja e Tepruar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45222002-02-10 15:11:20
  Projekti: Nje adrese e re per chatin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66852002-02-10 13:22:38
  Pas 18 vjetėsh ripunohet Fjalori i gjuhės shqipe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56702002-02-10 12:00:08
  At Gjergj Fishta Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 209972002-02-09 16:02:55
  Sėmundja e Glaukomės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 84112002-02-09 09:18:17
  Lajme: Droga akuzon njerez me pushtet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 87152002-02-08 20:31:12
  Vera dhe Zemra Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56152002-02-08 20:28:57
  Tuneli - Kreu V-VI Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42632002-02-08 13:42:55
  Lajme: Italia do tė pėrdorė flotėn pėr tė ndaluar trafikun klandestin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45362002-02-08 09:35:12
  Lajme: Robertson: Zgjedhje te parakohshme ne Shkup Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38592002-02-08 02:30:15
  Permbledhje poezish nga Elinda Marku Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52182002-02-08 02:16:06
  Eva, nje yll ne Tirane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57402002-02-07 14:03:00
  Himn per budallejte Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45312002-02-07 14:02:49
  Kaosi i qershorit 1924 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58252002-02-07 00:30:40
  Futbollisti Igli Tare ne Seria A Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51482002-02-06 17:00:01
  Tungjatjeta! Azem Hajdari Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42902002-02-06 14:22:34
  Lajme: Pėrse ngec ndėrtimi i institucioneve tė Kosovės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38812002-02-06 09:18:38
  Tragjedia e Kosoves (nga Ismail Kadare) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 108942002-02-06 08:41:32
  Tre poezi nga Gezim Basha Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60972002-02-06 08:33:05
  Te drejtat dhe lirite universale Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57602002-02-05 22:26:34
  "Kombi shqiptar ne prag te mijevjecarit te trete" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 107252002-02-05 22:26:23
  Pak Humor Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65942002-02-05 20:09:20
  Lajme: Kadare: Po i shkaktohen fatkeqesi popullit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44502002-02-05 18:26:52
  Lajme: BE do te hapi konsullate ne Prishtine Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39962002-02-05 11:00:14
  Dashuri e Vonuar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56932002-02-05 10:16:56
  Nga duhet tė nisė reforma universitare. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68852002-02-04 19:03:20
  Kulture apo politike? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48632002-02-04 18:17:47
  Lajme: Degjoni debatin Berisha-Nano Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58022002-02-03 19:14:31
  Inva Mula, krenari kombetare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66362002-02-03 18:16:22
  E drejta e jetes - e drejte kushtetuese Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 261072002-02-03 17:43:42
  Lajme: Berisha, "mision possible" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 36972002-02-03 17:38:24
  Rrihen nxėnėsit shqiptarė nė Shkup Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60372002-02-03 17:03:46
  Mbreti Zog urdheron heqjen e ferrexhese Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45592002-02-03 16:27:23
  Lajme: Reagime pas debatit Nano-Berisha Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60702002-02-02 23:09:08
  Lajme: Kadare: Ja pse une refuzoj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42512002-02-02 22:48:48
  Lajme: Cfare duan shqiptaret? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50762002-02-02 21:44:24
  Ferrari, Dy aksidentet e ndodhura rastesi apo fat i keq?? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57072002-02-02 21:37:51
  Projekti: http://forumi.albasoul.com Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57712002-02-02 17:15:28
  NDRYSHIMET QE PARASHIKOHEN NE LIGJIN E RI TE IMIGRIMIT NE KANADA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51702002-02-01 20:34:51
  Njoftime: Nenshkruani kete peticon Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58192002-02-01 16:09:58
  Terheqja e vemendjes se BB nga rajoni i Ballaknit ne Azi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45042002-02-01 15:48:07
  Kthimi i Normalitetit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39872002-02-01 12:34:38
  Ideja shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40662002-02-01 11:47:25
  Projekti: http://muzika.albasoul.com Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 79912002-02-01 01:32:22


  116 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.