Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
S`bejne gabim kur thone se gruaja eshte gjysma e burrit. Sepse nje burre i martuar s`eshte vecse gjysem burri.
--- Rolland

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 138 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Janar, 2002)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Lajme: Debati Meta-Nano per VOA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44062002-01-31 18:24:44
  Lajme: Intervista e plote e Metes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37342002-01-30 21:33:22
  Humor me ngjyra politike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 86862002-01-30 19:29:23
  Si mund tė dini nėse dikush vėrtet ju do ? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 106502002-01-30 15:35:02
  Lajme: Pse dha dorėheqjen Ilir Meta Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49372002-01-30 10:30:10
  Tre foto (wallpaper) te reja per kompjuterin tuaj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 94962002-01-29 13:20:45
  Pianistja Korcare ne Angli Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48662002-01-29 10:45:50
  Lajme: Meta jep doreheqjen Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51772002-01-29 08:05:29
  Tuneli - Ernesto Sabato Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 135622002-01-28 19:58:21
  Universi i Dashurise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 70512002-01-28 01:12:04
  Lajme: Cfare u diskutua ne Bruksel? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42112002-01-28 00:56:06
  Lajme: E verteta e incidentit te Brukselit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 117682002-01-27 15:57:03
  Projekti: Kontributi juaj financiar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 159262002-01-26 01:34:08
  Pjeseza humoristike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 103412002-01-26 01:10:44
  Lajme: Europa i kthen shpinėn Shqipėrisė nga ky skandal. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46572002-01-25 22:42:13
  Te dashures nga nje matematikan - Agim Shehu Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 80702002-01-25 18:05:40
  Krijimtari Letrare Nga Bledar Starova Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 84982002-01-25 17:52:01
  Shqipėria nė Euro 2004 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41042002-01-25 10:26:59
  Projekti: Ndryshime ne forum Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47752002-01-25 02:12:27
  Barcaletat e shumta Nr.1 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 96942002-01-24 17:54:56
  Lajme: Cfare solli takimi i Brukselit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40402002-01-24 16:08:55
  Refleksione pėr integrimin e kombit shqiptar nė BE Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50932002-01-24 02:09:35
  Pse dashurohemi...? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57982002-01-23 22:51:25
  Lajme: Kosovė, LDK-ja i jep kryeministrin Thaēit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43182002-01-23 20:23:34
  Barcaleta te ndryshme Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 206922002-01-23 17:21:36
  Lajme: Pack: Keto vota jane vjedhur Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37292002-01-23 12:22:22
  Koncepti pėr "tjetrin" nė kulturėn tradicionale shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 74662002-01-23 11:29:55
  Mbi te ardhmen e Ballkanit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41592002-01-23 11:28:59
  Lajme: Italia, do te kompjuterizoje administraten shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40612002-01-22 23:33:29
  Isa Boletini, prijsi i shqiptareve qe tmerroi Stambollin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52362002-01-22 23:33:20
  Energjia jetėsore ėshtė energji seksuale... Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 79242002-01-22 20:20:00
  Mashkulli Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39352002-01-22 18:30:39
  Projekti: Merrni pjese tek forumi shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49182002-01-22 07:42:02
  GOLDEN GLOBE AWARDS 2002 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40262002-01-22 07:21:20
  Lajme: Platforma e opozites ne Bruksel Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47662002-01-21 23:20:14
  Lajme: "Alkaeda", pastrim parash ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55042002-01-21 23:11:21
  Lexon Librin e Shenjte dhe dorezohet vete ne polici Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38042002-01-21 23:06:48
  Baladė nga Gėzim Mekuli Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82202002-01-21 15:05:06
  Nje anomali me serverin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 35962002-01-21 13:43:37
  Problemet u zgjidhen Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56532002-01-21 13:39:19
  Jemi ne serverin e ri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39232002-01-21 13:37:30
  Fjala Linguistika Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 85572002-01-18 07:13:28
  KONSIDERATA DHE VLERĖSIME TĖ EQREM ĒABEJT PĖR ĮT GJERGJ FISHTĖN Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91182002-01-18 07:12:45
  Viti 2001 sportiv, bafesitė dhe zhgėnjimet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49512002-01-17 20:48:55
  Wallpaper per kompjuterin tuaj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46182002-01-17 18:39:12
  Projekti: Albasoul.com do te levizi ne nje server tjeter Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40592002-01-16 22:25:50
  Kush ėshtė perėndia Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 131262002-01-16 07:29:15
  xhindi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64422002-01-16 07:26:15
  Shqiperia ne rugen e Shpalljes se Pamvarsise (Pas Lidhjes se Prizrenit) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61272002-01-14 08:15:00
  Historiku i Alfabetit Shqip Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 179392002-01-14 08:14:41
  Njoftime: Kontributi juaj financiar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66362002-01-13 20:02:18
  Lajme: Pack: 24 Janari gjyq pėr zgjedhjet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39362002-01-13 00:17:54
  Lajme: Ja pse nuk votėbesohet Ilir Meta Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40662002-01-13 00:16:10
  Luan Krasniqi - kampion evropian nė boksin profesionist Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54392002-01-12 09:21:14
  Albume te reja Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43342002-01-11 17:24:35
  Dy dialektet kryesore dhe pikėpamja e jonė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60892002-01-11 16:13:31
  Krijime Letrare nga vajza me pseudonim Heneza Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 93052002-01-10 23:33:18
  TABUJA DHE TABUTI Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57352002-01-10 19:01:43
  Njė Problem me Emigracionin nė Kanada Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52462002-01-10 19:00:56
  Sa e varfer eshte sot Shqiperia Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40362002-01-10 14:58:01
  N ' gjuhėn letrare Zoti s'ekziston. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47492002-01-10 14:57:26
  SERBIAN "ETHNIC CLEANSING" OF ALBANIANS IN KOSOVA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 135512002-01-10 08:00:57
  E verteta mbi Shen Naumin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66672002-01-09 23:05:44
  ATO DY TE RENDESISHMET Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54392002-01-09 15:37:26
  Lajme: Nis seanca paragjyqėsore e Millosheviēit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37982002-01-09 12:40:08
  Lajme: Meta: "Vodhem por jo vetem" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41932002-01-08 21:06:13
  Historia e Shqiperise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55162002-01-08 10:22:20
  Edith Durham, mbi masakrat serbe mbi popullsine shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51602002-01-08 01:26:15
  Albania THE ANCIENT ILLYRIANS Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57202002-01-08 00:17:54
  Ali Pashe Tepelena, Luani i Janines Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 203822002-01-07 20:09:23
  Krijime letrare nga Arianit Roshi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92502002-01-07 15:53:45
  ME QENĖ A MOS ME QENĖ (II) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39622002-01-07 15:47:32
  SHĖMTIA E VIKTIMĖS Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39472002-01-07 15:45:10
  KESHILLIMORE E RJETIT INFORMATIV FROSINA / IM 634A Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39922002-01-07 15:44:33
  ME QENĖ A MOS ME QENĖ (I) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38832002-01-07 11:20:09
  Poezi te ndryshme nga shkrimtare shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 379252002-01-07 11:19:36
  Ēfare eshte racizmi!!! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 220982002-01-07 10:33:14
  Nen terrorin komunist Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38382002-01-07 10:32:47
  Dinastia Marubi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53642002-01-07 10:31:35
  Kush eshte Mehdi Frasheri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 153162002-01-07 01:06:02
  Nano-Berisha, takim para 24 janarit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38892002-01-07 00:38:45
  Asgje s'ėshtė mė fantastike se jeta Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46882002-01-06 18:48:48
  Gjergj Kastrioti - Skenderbeu Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 87492002-01-06 18:48:16
  Historia e popullit shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 186052002-01-06 18:46:28
  Epika heroike shqiptare si pėrmendore madhėshtore e kulturės sė gjuhės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 123302002-01-06 18:45:58
  Kur'an-i nė Gjuhėn Shqipe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52472002-01-06 18:44:52
  Krijimet e Mylindes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50262002-01-05 23:43:57
  Reflektim pas 10 vjetesh pluralizmi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 70182002-01-05 17:56:41
  Projekti: Nje problem me rregjistrimin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39952002-01-04 19:22:16
  TĖ SHPRESOJMĖ VETĖM NGA VEHTJA JONĖ' Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 35692002-01-04 14:49:58
  Tregime Te Mocme Shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 255312002-01-04 14:49:40
  Kupa E Botes 2002 | Kualifikimet e plota Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44102002-01-04 14:49:29
  Lajme: Opozita kerkon "qeveri teknike" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38242002-01-04 01:05:22
  Voskopoja, qendra e kultures shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81262002-01-04 00:46:56
  Nexhmie Hoxha e pakorrigjueshme Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 131352002-01-03 23:58:14
  Un intreccio di popoli nella patria di Alessandro Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45222002-01-03 23:57:52
  Ē'do tė jetė Shqipėria nė Ballkan? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37922002-01-03 17:20:46
  Naim Frasheri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49792002-01-03 17:20:27
  RILINDJA SHQIPĖTARE Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43012002-01-03 17:20:12
  Mbremje shqiptare ne New Jersey, Amerike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57142002-01-03 00:23:39
  Nje deshmor i ri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92672002-01-01 22:28:58


  101 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.