Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Bėrtiti tė bijės, qė tė dėgjojė nusja
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 142 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Gusht, 2002)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Ambasada: Si te shkoni ne Amerike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 118652002-08-31 23:36:28
  Si te mbrohemi nga viruset - III Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 157202002-08-30 23:36:18
  Mbremje artistike ne Michigan. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58682002-08-30 16:33:01
  Zbulimi i Minervės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 80902002-08-29 08:03:54
  Arrestohet shqiptaro-amerikania per trafik vizash Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55492002-08-29 03:07:56
  A munden shqiptarėt tė "harrojnė" gjuhėn e tyre? -Shėnim Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 124032002-08-28 22:19:43
  Lajme: Arrestohet "Gjeneral" Rrapush Xhaferri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 118392002-08-27 17:05:35
  Ja si mund te zgjidhet ceshtja came Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 88982002-08-27 15:55:21
  Zef Prela, njeriu qė i shkroi amanetet me gjak Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46012002-08-27 10:29:44
  Si pėrfundoi lufta me grekėt Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 75932002-08-26 01:23:39
  Historia tragjike e jetes te Valentin Pėrvizit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68432002-08-25 01:51:56
  PERBINDESHI - (nga Ismail Kadare) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64662002-08-24 11:58:33
  Tinguj 100% Zeshkane, Pėrmetare dhe Jugore Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 69192002-08-23 01:37:42
  Si e perktheu Naimi Biblen e Shenjte Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65772002-08-22 14:37:36
  Kombetarja jone mposht Breshian Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47172002-08-22 14:30:30
  Ēėshtja ēame nė Kongresin Amerikan Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48832002-08-21 22:22:16
  Kush kėrkonte autonomi vorio-epirote Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61342002-08-20 03:50:19
  Interviste me shkrimtaren e suksesshme bashkekohore Elvira Dones Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 85162002-08-19 22:35:28
  Europė: Permbytje, ngrihet numri i te vdekurve ne Europen Qendrore. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55572002-08-19 17:04:09
  Pak histori mbi Europen e Bashkuar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 89302002-08-18 22:12:53
  PERBINDESHI - Nga Ismail Kadare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 97272002-08-17 11:39:13
  Altin Sulku per kenaqesine tuaj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47482002-08-17 05:20:07
  Dr. Shiroka, kirurg me permasa europiane dhe boterore Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76132002-08-16 02:34:21
  Zbulohet nje tempull Ilir kushtuar Aferdites Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44682002-08-16 01:41:09
  Projekti: Kurorezohet Miss Forumi 2002 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 405672002-08-14 12:06:57
  Luftohej mes qeverisė e rebelėve dhe luftohej kundėr grekėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 67052002-08-14 02:02:25
  Amerika osht ...nji .... driiiim! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 72032002-08-13 03:03:47
  Paēet - Kur gatuajnė shqiptarėt... Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 339982002-08-13 02:53:34
  Projekti: Adrian Kamenica, pranohet ne Bordin Drejtues Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 264002002-08-12 17:09:01
  Projekti: Erion Malaj, pranohet ne Bordin Drejtues Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 277272002-08-12 02:23:54
  Echelon, misteret njerėzore Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 88922002-08-12 01:32:31
  Perbindeshi - Ismail Kadare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 124192002-08-10 23:35:48
  Butrint - Zbulohet nje cope shahu antik Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66002002-08-10 04:08:25
  Perse jemi xheloze Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 114912002-08-09 00:24:24
  Nje shqiptar ne NBA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77742002-08-09 00:24:00
  Kush ishte kundėr Vidit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48012002-08-08 04:25:23
  Lajme: Shkarkohet kreu i sherbimit sekret Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59782002-08-08 04:24:05
  Zallari, poeti e piktori qė drejtoi Parlamentin Shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44342002-08-07 00:23:23
  Zemėr e fortė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43472002-08-07 00:01:50
  Projekti: Piro Dono, pranohet ne bordin drejtues Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 95812002-08-05 22:23:04
  Kryengritja e popullit tė Shqipėrisė sė Mesme kundėr Vidit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 79982002-08-05 17:09:01
  Don Kishoti, Fan Noli dhe "Korrieri" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 151262002-08-04 14:23:38
  Jeton mire, ai qe ha mire! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 105632002-08-04 00:59:51
  Si u shmang nje lufte ballkanike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60162002-08-02 10:01:06
  Terapia me Hormone Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46002002-08-02 10:00:37
  Futbolli italian nė krizė financiare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43302002-08-02 09:59:50
  Jeta dhe vepra e komandant Kadri Bardulla Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48352002-08-01 03:15:19
  Projekti: Kosova, Margaritar i Kombit Shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 115542002-08-01 00:47:22


  48 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.