Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Kush jeton per te luftuar nje armik, ka interes ta lere te jetoje.
--- Nietzsche

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 134 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Mars, 2002)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Lasagna (pete me mish te grire) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 152582002-03-31 21:37:08
  FORMULA 1.Perfundon Cmimi i Madh i Brazilit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43912002-03-31 15:00:44
  Ndryshon ora ne Shqiperi dhe Europe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 120322002-03-31 09:53:32
  Java 18 e Kampionatit Kombetar te Futbollit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76462002-03-31 09:52:52
  Projekti: Rregullat e kanalit #shqiperia Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56672002-03-30 15:57:17
  Gezuar Pashket ! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40932002-03-30 10:31:57
  Projekti: Supat Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 100292002-03-29 11:15:05
  Fjala shkencore ne KUR'AN Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53572002-03-29 10:37:16
  Lajme: Mbreti Leka I fiton gjyqin per shpifje me tri gazeta Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47572002-03-28 23:11:49
  Ethymologjia e emrit DARDANIA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 71822002-03-28 11:55:37
  Vleresimet shqiptare per femren Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92292002-03-27 22:34:31
  Per ty demokraci Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53722002-03-27 22:27:08
  Historia e Standardizimit te gjuhes shqipe - III Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 74622002-03-27 22:24:03
  Qe mos trishtohet, ēmendet njerezimi... Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68912002-03-27 22:10:27
  Barsaleta me katundare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 400482002-03-27 01:33:29
  Shkaterrimi i nje familje legjendare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65642002-03-27 00:28:07
  Lajme: Rikthehen ne Kosove te burgosurit nga Serbia Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61342002-03-27 00:22:46
  Lajme: "Miqte": 7 kerkesat per Shqiperine Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44232002-03-26 00:35:39
  Ēmimet pėr Oscar 2002 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38082002-03-25 22:35:31
  Pule me kerpudha Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 84342002-03-25 20:52:34
  Projekti: http://posta.albasoul.com Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46002002-03-25 15:25:28
  Faik Konica nga Fan Noli Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92872002-03-25 14:16:25
  Projekti: Kush eshte Albasoul? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52302002-03-24 23:16:21
  Spaghetti Carbonara Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46652002-03-24 21:26:02
  Jobesnikėria dhe mashtrimi nė Dashuri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 104822002-03-24 21:25:18
  Petro Marku, i ndaluari i madh Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 150672002-03-24 12:24:49
  Byrek me spinaq Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68312002-03-24 12:21:32
  A do te mbijetojė kjo botė? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 79822002-03-23 22:05:03
  Nje liber i ri ne raftet e librarive shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45392002-03-23 18:06:49
  Berisha: Tani vetem zgjedhje Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 36192002-03-23 02:01:11
  Beogradi do tė ekstradojė tė burgosur nė Kosovė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46832002-03-22 23:20:21
  Lajme: Interviste me Leka Zogun Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44472002-03-22 23:19:27
  Hidhet shorti pėr 'Champions League' Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49072002-03-22 23:13:50
  Projekti: Pas 2 dite problemesh teknike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43712002-03-22 22:39:29
  Pėr nostalgjikėt Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48172002-03-21 21:31:41
  Njoftime: Mbremje argetimi per Shqiptaret Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82982002-03-21 21:08:15
  Yitzhak Rabini. Jeta e tij Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37932002-03-17 12:21:34
  BMW&Williams fitojne dy vendet e para ne Malajzi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45242002-03-17 12:20:59
  Perse Cercizi vrau Bimbashin e Gjirokastres? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 142042002-03-16 10:56:55
  Projekti: Ne lidhje me (c) Copyrighht Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40162002-03-16 09:43:21
  Lajme: Berisha pregatit "egzekutimin" e Rakipit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46372002-03-15 11:12:12
  Si u anetaresua Shqiperia ne Lidhjen e Kombeve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 243622002-03-15 10:01:00
  Historia e Standardizimit te gjuhes shqipe - II Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91292002-03-15 02:24:49
  Veprimtaria sportive e mjeshtrit te koshit, Dhimitėr Papa. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55082002-03-14 20:33:47
  Unė e rrėmbeva Helenėn! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49702002-03-14 13:45:12
  Kadare i shkruan Geraldines Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59692002-03-14 00:33:08
  Manastiret e mesjetes shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 99222002-03-14 00:26:04
  Xhungla Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 85562002-03-13 20:56:09
  Paloka godet me grusht Imamin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66382002-03-13 01:38:51
  Kriteret e Aplikimit pėr Emigracionin nė Kanada Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 629902002-03-12 12:16:55
  Te drejtat e njeriut ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 141242002-03-11 23:44:53
  Teknologji e re pėr nėnat e reja Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48882002-03-11 23:22:24
  Rojet bregdetare Italiane shpėtuan 22 imigrantė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42702002-03-11 23:19:54
  Si u ruajt arkivi i Kadare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39202002-03-11 22:24:21
  Jeta dhe ndikimi i Gandit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 85282002-03-11 11:21:44
  Qendrimi i klerit katolik ndaj pavaresise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44552002-03-11 11:21:12
  Rezultatet e kampionatit te futbollit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77912002-03-10 21:56:50
  Thesaret e mijevjecareve te Shqiperise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 102992002-03-10 15:36:48
  Ēorba E Vetmisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38452002-03-09 21:38:16
  Andrea Xega "intelektuali borgjez" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53582002-03-09 19:15:07
  Projekti: Perseri probleme Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 40522002-03-09 19:10:16
  Lajme: Maqedonia miraton ligjin e amnistise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38712002-03-09 19:05:16
  Bojken Lako nė Londėr Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45182002-03-09 18:51:19
  Nga Historia e Standardizimit tė Shqipes - I Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44982002-03-05 20:26:35
  Lajme: Opozita braktis kuvendin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41572002-03-05 14:40:23
  Fuqite e Medha ndaj ceshtjes shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 123642002-03-05 02:58:22
  Lajme: Kosova zgjedh udheheqesit e saj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42962002-03-04 15:05:36
  O Moj Shqypni Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 348392002-03-04 13:04:53
  Demokracia Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 90882002-03-04 12:23:12
  Bektashizmi dhe Baba Rrexhepi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65802002-03-04 00:35:24
  Pak zgjuarsi shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82862002-03-03 15:36:00
  Lajme: Meta: Nano me ka kerkuar pastrim parash Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47572002-03-02 23:24:13
  Merita Halili Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50182002-03-02 22:37:43
  Barcaleta Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 186432002-03-02 20:34:23
  Projekti: Perse duhet te merrni pjese tek Forumi Shqiptar! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41972002-03-02 18:23:01
  Tuneli, kreu VII-VIII Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41582002-03-01 23:21:50
  Lajme: Nano, si do pastronte 1 miliard USD Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45852002-03-01 17:57:21
  Dashuria dhe Tolerimi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51682002-03-01 17:50:51


  78 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.