Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Zemra ka arsyet e saj qe arsyeja nuk i njeh.
--- Pascal

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 133 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Korrik, 2002)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Shkodra me vėshtirėsi e pranon princ Vidin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50362002-07-30 18:58:14
  Masiviteti i njė gjinije tė re Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 38652002-07-30 10:12:32
  Butrinti me zbulimet e reja tė kėtij viti Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 62062002-07-30 10:10:41
  Sondazh per Miss Shqiperia 2002 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57572002-07-29 20:35:52
  Qeveria NANO 4 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 89372002-07-29 19:39:48
  Gjithė njerezit e presidentit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52642002-07-29 19:33:03
  Lajme: Si ta kuptojme mareveshjen Berisha-Nano? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43172002-07-28 23:32:54
  Formimi i kabinetit tė mbret Vidit dhe intrigat e Esat Toptanit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46682002-07-28 22:39:47
  Kėshtu nisi pėrralla e diskriminimit tė filmit kosovar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66022002-07-27 00:13:45
  Lindita Lole, sopranoja shqiptare qė sfidon New York-un Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58852002-07-26 17:57:24
  Toka Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43202002-07-26 14:44:05
  Cfare emri duhet te kete Kosova? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54602002-07-26 08:12:37
  Ngritja e Esat Pashės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49102002-07-25 23:23:14
  Gjashte albume te reja ne faqen e muzikes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 69612002-07-24 17:37:36
  Alfred Moisiu betohet si president i R. Shqiperise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44172002-07-24 16:54:06
  Projekti: Chati funksionon normalisht Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 94712002-07-24 14:48:38
  Edukata Seksuale - V Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 284202002-07-22 19:23:40
  Dorėzimi i Janinės dhe i Shkodrės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61282002-07-22 01:46:09
  Lajme: Partite shqiptare ne Maqedoni ne koalicion Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57792002-07-20 23:36:11
  Jeta dhe Karakteri i Njeriut Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 216162002-07-20 08:39:00
  Dibra digjet pėr tė dytėn here Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52632002-07-19 01:25:46
  Idhulli i Rinise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53562002-07-18 16:53:36
  Lajme: PD: Mocion mosbesimi per "Majkon" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45352002-07-18 02:22:42
  Pėr fėmijė: Penelopa Njeh te Shoqin - Homeri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60372002-07-16 20:23:27
  Si te mbrohemi nga viruset - II Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 181982002-07-16 16:08:41
  Si u persekutua familja Pustina e parisė sė Dibrės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 113542002-07-16 00:01:19
  Luftėrat e dibranėve mes Luftės Ballkanike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91442002-07-15 02:39:36
  Ndryshime ne statusin e studenteve te huaj ne USA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 70632002-07-14 16:43:32
  "Populli shqiptar ne prag te mijevjeēarit te trete" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 62382002-07-13 17:39:39
  Mos qeshni shume se prishet koha... Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 147322002-07-12 11:38:23
  Shpallja e pavarėsisė kombėtare mė 28 nėntor 1912 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 153322002-07-12 10:55:21
  Gjėja Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42052002-07-11 11:17:10
  BE: mos e prekni Majkon Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46982002-07-10 16:53:10
  Edukata Seksuale - IV Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81972002-07-09 14:59:34
  Nė Shkėmbin e pėllumbave nuk ulen mė pėllumbat Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59682002-07-08 16:45:34
  Projekti: Fillojne pranimet ne Bordin Drejtues Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 460182002-07-08 04:07:41
  Embėlsira Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 139072002-07-08 00:47:35
  Hapet nje qender emigracioni ne Tirane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 246642002-07-07 09:37:58
  Rruga me fytyrėn e Edi Ramės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61132002-07-06 14:48:43
  Gezuar Festen USA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51882002-07-04 10:24:00
  Debati mbi kinematografine shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49952002-07-04 10:20:56
  Lajme: Rexhepi: Kosova e Pavarur ne 2005 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42182002-07-02 14:22:27
  Si te mbrohem nga viruset? - I Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 103662002-07-02 13:20:07
  Elita 5 dhe Miranda Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53192002-07-01 10:27:34


  44 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.