Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Njerezit nuk e njohin lumturine e tyre, por ajo e te tjetreve s`u shpeton asnjehere.
--- Daninos

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 133 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Dhjetor, 2002)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Fishta, per gjuhen dhe shkollen shqip Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92872002-12-30 10:41:15
  Mesazh urimi nga Administratori i Forumit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50022002-12-27 14:04:11
  Mesazhet e urimit nga Bordi Drejtues Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42572002-12-26 00:16:11
  Dhurata jone per ju Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45352002-12-25 01:15:02
  Gezuar Krishtlindjen & 3 vjetorin e Albasoul Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47112002-12-24 19:45:10
  "Te gatuash do te thote te krijosh" dhe krijimet e vjetra jane si vera ;) Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 120492002-12-24 03:14:40
  12 sportistet me te mire per 2002 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81502002-12-21 14:22:37
  Papa autorizon shenjtėrimin e Nėnė Terezės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56432002-12-20 22:45:43
  Interviste me amabasadorin amerikan ne Tirane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54622002-12-20 18:20:09
  Interviste me Elsa Lile Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 74902002-12-20 01:01:04
  Mjegull e rėndė nė Letėrsi dhe artet e tjera Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 90082002-12-20 00:06:27
  Si arritem tek dita e pavaresise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53932002-12-19 03:42:41
  Raprezalja greke dhe nderkombetarizimi i ceshtjes came Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 75452002-12-18 00:29:18
  Mbreteresha e Rudi Vates, magjeps shqiptaret Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 72912002-12-18 00:22:28
  Leonard Bombaj, aventura ime kanadeze Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81772002-12-16 04:00:52
  Mira Konēi rrėmben trofeun e festivalit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58242002-12-16 03:21:35
  Te ngresh peshe nje komb Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76792002-12-15 19:13:08
  Lajme: Prishtina tronditet nga shperthimi i autobombes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51592002-12-15 00:57:25
  Berisha e Nano festojne se bashku Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55362002-12-13 21:14:36
  Qytetaret akuzojne mjeket Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48212002-12-13 19:39:26
  Dy fjalore elektronike per cmimin e njerit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52072002-12-13 03:02:29
  Martin Camaj merr “Pendėn e artė” Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 86842002-12-12 21:33:05
  Disa probleme me rregjistrimin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44082002-12-11 18:12:48
  Marko Boēari, kryetrimi i Ēamerise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 89942002-12-10 19:37:04
  Motrat Libohova, nje tur per emigrantet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46372002-12-10 00:31:40
  Krishterimi shqiptar dhe piktura Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65022002-12-09 14:25:37
  Perkujtohet 8 dhjetori 1990, levizja per demokraci Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55522002-12-09 01:50:00
  Diaspora, nderi dhe shpresa e kombit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77442002-12-08 19:56:54
  Bukuroshja turke me e bukura ne bote Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 102602002-12-08 17:08:38
  Nikolla Gejxh: Nje person i padeshiruar ne Tirane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55572002-12-06 01:19:42
  Arti i Fotografise ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 125142002-12-06 00:02:49
  Gezuar Diten e Bajramit ! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47802002-12-05 02:58:48
  4 intelektuale te shquar anti-komuniste ne diaspore Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 73262002-12-04 16:33:35
  Nje veshtrim historik rreth ceshtjes came Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68542002-12-04 16:26:16
  Kultura e debatit demokratik Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53202002-12-04 16:15:28
  Historia parlamentare shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82352002-12-02 21:50:20
  Presidenti Moisiu viziton Vatikanin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42472002-12-02 21:30:42
  Lufta nderkombetare kunder SIDA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 292962002-12-02 20:53:16
  Dy letra te Lasgush Poradecit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 90672002-12-01 18:43:11
  Elsa Lile drejt Sanremos Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48622002-12-01 15:51:06


  40 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.