Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Ai qė s'durohet si njeri, s'durohet as si shok, as si kolegė, as si bashkėpunėtor e as si fqi
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 95 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
MIRESEVINI TEK KRYELISTA!

10 artikujt me te lexuar.

 1: Shpjegime Enderrash - (360062 Lexime)
 2: Komuniteti Orthodhoks: Gėzuar Ditėn e Ringjalljes sė Krishtit! - (154507 Lexime)
 3: Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli - (137384 Lexime)
 4: Diabeti, sėmundja e sheqerit nė gjak - (97606 Lexime)
 5: 100 mbiemrat mė tė pėrdorur nė Shqipėri - (89018 Lexime)
 6: 8 marsi, Dita Ndėrkombėtare e Gruas - (67885 Lexime)
 7: Gatime Deti dhe Embelsira - (64284 Lexime)
 8: Kriteret e Aplikimit pėr Emigracionin nė Kanada - (63299 Lexime)
 9: Fjalor Shqip-Turqisht (c) Forumi Shqiptar - (61610 Lexime)
 10: Femija yne (keshilla per femijet 0-12 muajsh) - (59295 Lexime)

10 artikujt me te komentuar.

 1: Emertimi i shqiptareve nder shekuj - (62 Komente)
 2: Kush ėshtė perėndia - (45 Komente)
 3: Poezi te ndryshme nga shkrimtare shqiptare - (41 Komente)
 4: Kastriotet dhe Mirdita - (37 Komente)
 5: Fillojne pranimet ne Bordin Drejtues - (33 Komente)
 6: Jeta dhe vepra e Ahmed Zogut - (29 Komente)
 7: Anekdotat e Huggos - Pjesa e 8tė - (27 Komente)
 8: Perse gjermanet pushtuan Shqiperine? - (22 Komente)
 9: Ismail Kadare pranon gabimet - (19 Komente)
 10: Nje akt i shemtuar trondit komunitetin shqiptar ne SHBA - (16 Komente)

10 kategorite me aktive.

 1: Lajme - (65299 vizita)
 2: Njoftime - (24292 vizita)
 3: Projekti - (23540 vizita)
 4: Articles - (12565 vizita)
 5: Antaret - (2182 vizita)

10 materialet me te lexuara tek seksionet.

 1: Lista e kontribuesve financiare - (42387 Lexime)
 2: Vizioni Albasoul - (34780 Lexime)
 3: Kredoja jone - (32089 Lexime)
 4: Pershkrimi i versionit te ri. - (30465 Lexime)
 5: Historiku i Projektit - (27351 Lexime)
 6: Stafi i Albasoul - (25368 Lexime)
 7: Bashkepunoni me Albasoul - (24055 Lexime)
 8: Si ju mund te ndihmoni Albasoul - (23416 Lexime)
 9: Jusuf Tabaku (1797-1904) - (9959 Lexime)
 10: Falenderojme nga zemra - (7902 Lexime)

10 Antaret qe kane publikuar me shume.

 1: Albo - (486 artikuj)
 2: Isli - (115 artikuj)
 3: ReEdD - (50 artikuj)
 4: edspace - (21 artikuj)
 5: Fiori - (10 artikuj)
 6: God - (5 artikuj)

10 sondazhet me te votuara.

 1: Nga cili vend i Shqiperise jeni me origjine? - (1330 vota)
 2: Cfare do te kishit deshire te gjenit tek Albasoul ne te ardhmen? - (415 vota)
 3: Cfare nivel arsimimi keni arritur te perfundoni? - (203 vota)
 4: Cfare vizitoni me shpesh tek Albasoul? - (150 vota)
 5: Ke fajesoni ju per krizen qe ka pushtuar Shqiperine? - (87 vota)
 6: A e pelqeni versionin e ri te Albasoul.com? - (82 vota)
 7: Ne cilen grupmoshe beni pjese? - (63 vota)
 8: Sa kohe shpenzoni tek Albasoul? - (63 vota)
 9: Cila mendoni eshte zgjidhja me e mire e krizes shqiptare? - (47 vota)
 10: Si ndiheni per te ardhmen e kombit shqiptar duke perfshire ketu te gjitha trojet shqiptare? - (46 vota)

10 antaret me aktive.

 1:Albo - (1708 artikuj te publikuar.)
 2:Fiori - (151 artikuj te publikuar.)
 3:Isli - (118 artikuj te publikuar.)
 4:ReEdD - (48 artikuj te publikuar.)
 5:edspace - (46 artikuj te publikuar.)


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.