Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Eshte e qarte qe si diskutimet e gjata ashtu si edhe te shkurterat te cojne ne te njetin vend.
--- Epikur

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 76 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
Projekti :: Kurorezohet Miss Forumi 2002
Postuar nga: Albo

Forum Sic ju kemi vene ne dijeni, direkt pas perfundimit te spektaklit Miss Shqiperia 2002 ne Shqiperi, ne beme nje sondazh me shqiptaret e komunitetit tone per te pare nese verdikti i jurise do te perkonte me verdiktin e komunitetit tone.

Rezultatin e gjeni me poshte dhe ka per tu befasuar te gjitheve :)

Moren pjese ne sondazh: 195 anetare
Sondazhi zgjati: 15 dite
Rezultati: ketu
Rregulli: Nje anetar hedh vetem 1 vote.
Komente: Anetaret tane bene edhe komentet perkatese ne temen me siper.

------------------------------------------
FITUESJA - MISS FORUMI SHQIPTAR
------------------------------------------

ZIADA MELHANI (34 vota)
(klikoni me siper te mesoni me shume per te)-----------------------------------------
Shoqeruesja e pare e Miss Forumit
----------------------------------------

ARDITA BALILI (33 vota)
(klikoni me siper te mesoni me shume per te)-----------------------------------------
Shoqeruesja e dyte e Miss Forumit
----------------------------------------

GENTIANA RUSTEMI (26 vota)
(klikoni me siper te mesoni me shume per te)

Kush u kurorezua Miss Shqiperia 2002 ne Tirane?

Besoj se ne kete pike, te gjithe po pyesni se kush e fitoi kuroren kete vit. Kete vit juria e spektaklit kurorezoi:

---------------------------
MISS SHQIPERIA 2002
---------------------------

ZAJMINA VASJARI (16 vota)
(klikoni me siper te mesoni me shume per te)Kjo bukuroshe u rendit e katerta ne sondazhin tone.

Cili vleresim mendoni se eshte me i drejte?

Mund te lini komentet ne vazhdim, ose ne temen ne forum duke klikuar ketu .
© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.