Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Perendia e te krishtereve eshte nje baba qe i jep shume rendesi molleve te tij e thuajse aspak femijve te tij.
--- Diderot

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 138 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
Forum :: 7 marsi - Mėsuesi(a) juaj i/e preferuar
Postuar nga: Albo

Forum Sot ėsht Festa e 7 marsit, Dita e Mėsuesve, dita e vitit qė tė gjithė nxėnėsit, si ata qė janė ende nė bankat e shkollės si ata qė nuk janė mė nė bankat e shkollės, kujtojnė, nderojnė, falėnderojnė mėsuesit e tyre pėr punėn dhe pėrkushtimin e treguar nė vite.

GĖZUAR 7 MARSIN TĖ DASHUR MĖSUES!

Kėtė vit, ne kemi zgjedhur njė mėnyrė paksa tė veēantė pėr tė festuar kėtė festė. Ju ftojmė tė gjithė ju, anėtarėt e komunitetit, qė tė na tregoni se cilėt janė (apo kanė qėnė) mėsuesit mė tė respektuar nė jetėn tuaj shkollore. Vizitoni temėn e hapur tė forumi shqiptar kėtu pėr tė shprehur mendimin tuaj.© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.