Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Te jesh femer eshte fatkeqesia shume e madhe se tere jeten tende ke te besh kryesisht me burrat.
--- Conrad

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 142 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Tetor, 2006)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Bashkim Gazidede, ish kreu i SHIK thyen heshtjen pas 9 vjetėsh Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 134442006-10-30 15:00:46
  Andrea Boēeli, duet me Inva Mula nė turneun rus Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61322006-10-25 22:29:34
  Ermonela Jaho, sopranoja shqiptare nė skenėn amerikane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65322006-10-22 21:25:02
  Cikėl letrar: Prezantojmė poetin Koēi Petriti Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 97472006-10-22 21:09:00
  Besimtarėt myslimanė festojnė Ditėn e Bajramit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52232006-10-22 21:03:40
  Shqiptarėt, numri njė i tė huajve nė Itali Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 83102006-10-22 20:53:01
  Fėmijėt, viktimat mė tė shumtė tė dhunės nė botė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 148592006-10-13 10:14:16
  Festivali i Filmit shqiptar rikthehet pas 6 vjetėsh Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 85022006-10-12 15:34:55
  Arthur Evans: Shqiptarėt pasardhės tė ilirėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 99502006-10-12 15:07:44
  Euro 2008: Hollandė - Shqipėri 2 - 1 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60662006-10-12 15:00:56
  Fillojnė aplikimet pėr lotarinė amerikanė pėr vitin 2008 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 121752006-10-06 16:09:56
  Drejt njė bashkėjetese paqėsore nė Ballkan Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52852006-10-03 23:41:54
  Receta e gatimit tė Krapit nė Shkodėr Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 337062006-10-03 23:35:37
  Historiani Prof. Dr. Kristo Frashėri prononcohet mbi identitetin shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 119722006-10-01 18:10:55


  14 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.