Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Femijet fillimisht i duan prinderit e tyre; kur rriten, i gjykojne; e nganjehere i falin.
--- Wilde

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 137 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Gusht, 2006)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Nė kėrkim tė personave tė humbur tek Forumi Shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 96272006-08-29 11:08:07
  26 gusht 2006, 96 vjetori i lindjes sė Nėnė Terezės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41802006-08-29 10:58:54
  Shėndeti i tepruar, shqetėsues nė shoqėrinė shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 130652006-08-23 14:29:36
  Pak humor ju bėn mirė pėr shėndetin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 199702006-08-23 14:21:24
  Kush ėshtė Joachim Rycker, shefi i ri i UNMIK? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42342006-08-23 14:01:50
  Eris Rusi: I vdekuri qė qesh Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82152006-08-23 13:51:30
  Veli Sahiti - TRIX Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 132682006-08-17 19:50:16
  Itali: Ligji i ri i emigracionit, pėrgjysmohet koha e shtetėsisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 424952006-08-14 07:54:46
  Nexhmie Zaimi, gazetarja e parė shqiptare e CNN dhe "Zėri i Amerikės" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 142872006-08-14 07:47:05
  Organizata Kombėtare Shqiptaro-Amerikane mbledh konventėn e saj nė Tiranė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 71012006-08-07 07:53:34
  Peshkopi Nikon i dioqezės shqiptare nė Amerikė viziton Shqipėrinė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52982006-08-07 07:50:49
  Saimir Strati po thyen rekordin gines me 500 kg gozhdė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 105502006-08-07 07:43:34
  MTV, koncert sensibilizues nė Vlorė kundėr trafikimit njerėzor Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50882006-08-07 07:37:06
  15 vjet burg pėr Sali Veselin pėr vrasjen e Ekrem Rrexha, komandant Drinit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 86132006-08-07 07:28:51
  Naim Frashėri, apostulli i shqiptarizmės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 321972006-08-03 12:51:35
  Stilisti i Armanit, Joni Peēi, hap linjėn e vetė tė modės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 140992006-08-03 09:04:46
  Rekordmeni olimpik Ymer Pampuri i rikthehet peshėngritjes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 102592006-08-01 09:04:03


  17 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.