Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Aktiviteti i gjuhes eshte pergjithesisht i lidhur me pertacine e shpirtit.
--- de Chazal

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 142 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Mars, 2006)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Identiteti evropian i shqiptarėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 87412006-03-28 00:59:20
  Arbėrishtja qė vjen nga shekujt Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 129462006-03-27 10:54:33
  Trix, Elita 5, Ilirėt Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 75332006-03-26 16:29:46
  Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 1346802006-03-22 22:37:26
  Heraldika e familjes fisnike tė Muzakajve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 117052006-03-20 10:58:47
  Shqiptarėt e Amerikės, peticion pėr njohjen e pavarėsisė sė Kosovės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47512006-03-20 10:55:26
  Vdes nė qelitė e Hagės Sllobodan Milloshevic Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 119892006-03-11 21:17:10
  80 vjetori i aktores Violeta Manushi: "Dua tė vdes nė skenė" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 162712006-03-10 11:38:31
  "Bukė me djathė nė Hollivud" me Elza Zagreda Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 136932006-03-10 10:11:28
  Olimpiadėn Torino 2006 e mati njė orė gjigante akulli shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 73762006-03-08 13:20:17
  Kryepiskopi Anastas zgjidhet president i Kėshillit Botėror tė Kishave Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 74152006-03-03 10:04:29
  Kryeministri Kosumi jep dorėheqjen, Agim Ēeku zgjidhet kryeministėr Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77792006-03-02 09:51:49
  Fjalori i Toskėrishtes nga Pano Tase Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 109802006-03-02 09:38:03
  Krijohet rrjeti i Iso-Polifonisė dhe del nė shtyp "Iso-Polifonia" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48702006-03-01 11:26:06


  14 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.