Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Femra eshte si hija. Po e ndoqe, te iken, po i ike, te ndjek.
--- Musset

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 119 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Korrik, 2005)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Korēė, zbulohen varre 8000 p.e.s. Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 97172005-07-31 20:19:12
  Shqiptarėt dhe hebrenjtė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 116762005-07-31 20:18:31
  Xhuveli: Pėrse pranova bashkėpunimin me Berishėn Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53862005-07-29 08:48:56
  SK Tirana - CSK Sofje 0-2, ndeshje pėr Ligėn e Kampionėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51972005-07-28 08:50:28
  _TPMynever Shuteriqi: "Si u dashurova me Dhimitėr Shuteriqin" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 88002005-07-27 09:57:27
  Enida Hoxha fiton ēmimin "Ylli i Baletit" nė Kanė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 80472005-07-27 07:44:35
  Arnauti Mehmet Ali Pasha, " Napoleoni musliman" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 128172005-07-21 12:43:14
  Violinistja Anila Kraja nxjerr albumin e saj tė parė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55062005-07-20 09:21:02
  SHBA: Minoriteti shqiptar nė Mal tė Zi keqtrajtohet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 62682005-07-20 09:15:15
  Gjirokastra, qytet muze nė mbarė botėn Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 126742005-07-20 01:05:35
  Maqedoni: Parlamenti miraton ligjin mbi simbolet etnike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59622005-07-20 00:59:29
  KQZ shpall rezultatet zyrtare tė zgjedhjeve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 107872005-07-16 00:00:13
  Alarmi, mjeket: Lambia po perhapet ne mase ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 501932005-07-14 14:23:35
  Miss dhe Mister Albania, para dhe pas kurorės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 145452005-07-12 10:37:27
  _TP100 Kėngėt e Shekullit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91252005-07-09 23:43:54
  Shqipėria ratifikon konventėn e UNESCO pėr ruajtjen e trashėgimisė shpirtėrore Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 95742005-07-08 01:51:50
  _TPOpozita shqiptare fiton zgjedhjet parlamentare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 117942005-07-07 19:44:13
  _TPSondazhi i FSH: PD gėzon mė shumė mbėshtetje nė zgjedhje Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68962005-07-04 16:03:25
  125 pyetje pėr udhėheqėsin e opozitės Berisha Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92082005-07-02 21:48:05


  19 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.