Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Femija punetor mallin e ve vete, femija dembel humb edhe mallin e babes.
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 155 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Korrik, 2004)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Dedė Gjo Luli, pushka e shkrepur e Shqipėrisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64772004-07-30 11:33:21
  Xhon Kerry: 10% e shqiptareve jane minoritare greke Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 70022004-07-30 10:41:27
  Fjalor Shqip-Turqisht (c) Forumi Shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 612242004-07-27 12:58:20
  Paradokset e politikes shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 87852004-07-22 03:45:47
  Demokracia shqiptare, seancė dėgjimi nė kongresin amerikan Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81502004-07-22 03:05:37
  Berisha: Komision parlamentar hetimi per pasurine e Nano Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76612004-07-20 09:31:06
  Kėngė Shqiptare nė tregun e huaj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65762004-07-18 18:18:37
  Ndėrron jetė bashkeshortja e Mbretit Leka Zog I Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 149922004-07-18 01:52:58
  Shqipja nė Shkup, gjuhė zyrtare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 63782004-07-18 01:51:35
  SHBA: 100 USD per vizat e studenteve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61232004-07-12 08:55:56
  Volejbollisti korēar do pėrfaqėsojė ekipin amerikan nė Olimpiadėn 2004 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 73562004-07-12 08:44:50
  Letėr Vetes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91832004-07-11 10:31:38
  SIDA godet edhe familjet shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92992004-07-07 14:13:38
  Manipulohen votat e deputeteve ne Kuvendin Popullor Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56532004-07-06 22:39:54
  Miss Shqiperia 2004, rrėfehet per publikun Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 103982004-07-05 22:52:44
  Greqia shpallet kampione e Evropės nė futboll Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 79292004-07-05 22:49:43
  Komision per standartizimin e gjuhes shqipe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 100532004-07-01 10:09:45
  Balerinet shqiptare mbajne gjalle Baletin Kombetar Grek Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 78192004-07-01 08:44:33


  18 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.