Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Nje njeri ka nevoje per pak cmenduri sepse vetem keshtu ai mund te prese litaret dhe te jete i lire.
--- ZORBA

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 143 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Prill, 2004)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Bardhyl Quku, financieri me famė nė Amerikė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 86462004-04-28 14:30:17
  Emėrtimi i shqiptarėve ndėr shekuj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 87702004-04-28 14:27:51
  Memorandumi Ēam 1947 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49852004-04-23 11:24:58
  Kanadaja tė njohė Pavarėsinė e Kosovės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54952004-04-23 11:23:52
  Konference ne Washington mbi "Ēėshtjen Shqiptare nė Mal tė Zi" Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49622004-04-22 02:46:28
  Shqiptaret ne Mal te Zi, me nje platforme politike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56892004-04-22 02:42:16
  Greqi, emigrantėt me nivel mė tė lartė arsimor, por tragjedi pėr fėmijet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 57842004-04-22 00:36:37
  Si zgjidhet ēėshtja e ligjit pėr tokėn Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 72642004-04-22 00:35:10
  Lavjerrėsi i Foucault - nga Umberto Eco Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77142004-04-21 14:50:46
  Lord Bajroni, shkruante nga Shqiperia mė 1809 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 206172004-04-19 15:39:21
  Gjenova, Republika qe e drejtuan durrsakėt Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64372004-04-19 15:39:05
  Kampioni i parė shqiptar nė botė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 86752004-04-19 15:38:49
  Lufta pėr privatizimin e ekonomisė kosovare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56252004-04-15 23:22:20
  Van Sotir Kristo, shqiptari me famė nė Amerikė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61812004-04-15 23:21:34
  Shpella e Pėllumbasit, muze pėr gjurmėt e neolitit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 98882004-04-15 23:20:17
  Ndahet nga jeta Dedja, babai i librit pėr fėmijė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 92272004-04-14 19:14:15
  Kushtrimi: tė huajt po marrin tokat Shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 104732004-04-14 19:13:09
  Genocidi i Shqiptarėve nga helenasit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45442004-04-14 19:12:44
  Njolla e turpit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61042004-04-14 19:11:22
  Emigrantė tė betonuar nė themelet e stadiumeve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65102004-04-12 08:27:31
  Gezuar Pashkėt Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 75332004-04-10 18:43:13
  Articles: Anomalitė e 24 orėve tė fundit tek Albasoul Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68502004-04-10 18:34:17
  Po i ikėn koha Kosovės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42552004-04-09 02:59:52
  Nėna e Marios Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48332004-04-07 14:57:00
  Kėndi i Djallit Nr. 1: FOSTOKSINA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 115722004-04-06 12:49:34
  Xhon Belushi nė Bulevardin e Famės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50982004-04-05 17:34:29
  Kadare: Riparimi i sė keqes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39972004-04-05 17:33:46
  Album i ri i Ardit Gjebresė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55252004-04-05 13:20:25
  Piktori shqiptar i dhuron Papės portretin e Nėnė Terezės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 72022004-04-02 13:13:02
  Shqiperia tė antarėsohet ne NATO para 2007 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54052004-04-01 02:16:38
  Kombtarja ka mposhtur Islandėn 2-1 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 63012004-04-01 02:11:52


  31 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.