Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.
--- Gregoire

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 147 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Dhjetor, 2003)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Regjistrimi: nė Mal tė Zi jetojnė 7% shqiptarė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45202003-12-26 15:25:36
  Dom Kaēorri, prifti katolik qė festonte Pashkė e Bajram Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64582003-12-26 15:24:43
  Gezuar Festat Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 84542003-12-25 14:23:54
  Psikologu: Trauma e Emrave Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 112552003-12-25 14:17:23
  60 vjetori Konferencės sė Bujanit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54792003-12-25 14:17:06
  SHBA: Shqiperia respekton lirine fetare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56942003-12-23 12:38:50
  Daja, shqiptari qė ēoi shqipen nė Suedi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 78482003-12-22 11:48:50
  Lidhja Qytetare Shqiptaro-Amerikane 15 vjet mė vonė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55342003-12-21 01:42:00
  Festivali i kenges ne RTSH, nje zhgenjim i madh Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65842003-12-20 14:47:38
  Shqiptarėt e Greqisė qė pėrbėjnė historinė e saj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91832003-12-17 01:53:57
  Pavarėsia e Kosovės ėshtė e vetmja zgjidhje e mirė pėr rajonin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 41022003-12-17 01:53:34
  Anekdotat e Huggos - Pjesa e 8tė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 257752003-12-16 02:37:26
  Kapet i gjalle diktatori Irakian Sadam Husein Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49892003-12-16 01:23:55
  Historia e familjes se patriotit kolonjar, Sali Butka Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 103642003-12-13 01:01:16
  Kongresi socialist, shans historik per te majten shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37802003-12-12 22:18:37
  Hidhet shorti i boterorit 2006, Shqiperia ne grupin 2 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56192003-12-12 22:10:36
  Denisa Kola, Miss Inteligjentja e Botes per vitin 2003 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81572003-12-12 22:03:19
  Kolegji zgjedhor: Te perseriten zgjedhjet ne Tirane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 71012003-12-03 11:27:59
  Denisa Kola, tė shtunėn nė “Miss Bota” Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 90422003-12-03 11:24:19
  Largimet shqiptare dhe ku janė shpėrndarė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 124462003-12-03 11:21:52
  Kujtesa e botės nė Kodikėt e Shqipėrisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49932003-12-02 18:48:09
  Si u realizua pėr 40 vjet zbrazja e Ēamėrisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 37982003-12-02 18:47:41


  22 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.