Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Te keqen me te madhe njeriu ia ben vete vetes!
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 132 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Tetor, 2003)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Neser fillon pranimi i Llotarise Amerikane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 131752003-10-30 22:40:55
  Volteri pėr Skėnderbeun Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 151272003-10-27 16:12:18
  Epiri dhe pėrkatėsia etnike e epirotėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 74882003-10-25 13:49:17
  Filmi shqiptar vleresohet me cmim te dyte ne Sidnej Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 62392003-10-24 17:02:41
  Demokracia fillon qė nė shtėpi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43282003-10-24 17:00:13
  Botohen romanet e ndaluar te Petro Markos pas 40 vjetesh Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 81362003-10-24 04:40:59
  Rrezohen ministat e kryeministrit Nano ne kuvend Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42602003-10-24 04:16:24
  Lirio Nushi sė shpejti nė Tiranė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 39602003-10-24 04:10:16
  Beteja pėr flamurin, Odiseja tėrhiqet Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58082003-10-24 04:08:16
  Shenjtėt e krishterė tė Shqipėrise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55932003-10-23 11:26:31
  Shpallet Miss Prishtina 2003 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 105832003-10-22 10:32:50
  Shqiptarėt qė dikur sundonin Irakun Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50572003-10-21 10:09:37
  Teatri Migjeni nė Preshevė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60642003-10-20 12:31:54
  Gjithe njerezimi lavderon Shenjtoren Shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 43012003-10-19 14:32:39
  Si e shiti Enver Hoxha dhe PKSH Kosoven Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 111832003-10-16 11:02:04
  Ne Vjene hapen negociatat Prishtine-Beograd Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50372003-10-16 00:21:19
  Historia e familjes se vjeter tiranase Mulleti Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 136282003-10-15 16:54:52
  Shqiptari i dhuron Ferrarit skulpturėn e “Kalit” simbol Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59542003-10-15 16:46:03
  Raporti paraprak i nderkombetareve per zgjedhjet lokale Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47282003-10-15 10:02:40
  ROSE WILDER LANE, MIKJA E SHQIPETAREVE QE DUHET EVIDENTUAR Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 67642003-10-14 13:19:30
  Rezultati i zgjedhjeve lokale ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 232062003-10-13 16:10:04
  Presidentit Uilson, rikthim tek ai Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56512003-10-13 14:16:23
  Portugali - Shqiperi = 5 - 3 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60072003-10-13 00:31:49
  Lekė Dujagjini, njeriu i Kanunit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52082003-10-11 20:18:29
  Arkeologji: Zbulohet nje mur romak dhe nje sinagoge Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46102003-10-11 20:11:57
  Bogdani, sulmuesi shqiptar shenon gol ne kampionatin italian Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 46442003-10-10 12:37:50
  Shadan Toptani, skenografi i parė e operės shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 61492003-10-10 12:32:33
  Ushtria nis rrugėn drejt Kosovės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50342003-10-09 16:16:20
  LQSHA organizon tubim madhėshtor nė Nju Jork Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44212003-10-08 02:56:06
  Tribut Shenjtores Shqiptare, Nenes se Njerezimit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54412003-10-07 01:05:14
  Albin Kurti - E kaluara jonė e tashmja jonė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53692003-10-07 00:36:02
  Amerikani qė e ngriti nė kėmbė njė vajzė Shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 88782003-10-06 10:00:01
  Ndėrron jetė kompozitori i shquar Tish Daija Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 202572003-10-06 09:59:05
  Shkolle fillore nė gjuhėn Shqipe nė Bronks Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 76642003-10-06 09:54:24
  Festivali, fushatė pėr Edi Ramėn Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54542003-10-03 16:34:17
  Kryeparlamentari europian ne Tirane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47742003-10-03 12:56:21
  A do te ndryshoje historia ne Butrint? Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65472003-10-03 10:29:58
  Kanuni i Lek Dukagjinit tek 20 milion shikuesit Amerikanė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 79772003-10-01 15:41:56
  Njė jetė e tėrė mes idealizmit dhe materializmit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 65442003-10-01 00:00:08


  39 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.