Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Drejtesia eshte falas. Per fat te mire, ajo nuk eshte e detyrueshme.
--- Renard

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 128 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Shtator, 2003)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Inva Mula kerkon rrenjet ne Gjakove Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 86942003-09-30 00:42:57
  Abetaret shqipe dhe trajektorja e tyre historike - perdagogjike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 111542003-09-30 00:08:42
  Llotaria e re amerikane per vitin 2005 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 121742003-09-27 03:04:21
  Raporti parazgjedhor i OSBE per Shqiperine Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 69532003-09-26 21:00:42
  Trofta e Ohrit pėrballet me zhdukjes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 114472003-09-26 20:51:41
  Kultura Shqiptare ne Mal te Zi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 157262003-09-26 20:51:04
  Ndahet nga jeta shkrimtari Odise Grillo Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 116502003-09-24 21:22:21
  Zgjedhjet, presidenti Moisiu ne prove Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 45702003-09-24 02:37:41
  Shuhet albanalogu i madh Jup Kastrati Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 75872003-09-23 13:28:13
  Napoleon Bonaparti, perandori me origjinė arbėreshe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 95852003-09-22 11:55:14
  Presidenti Klinton rikthehet ne Prishtine Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66182003-09-21 14:53:40
  Oferte speciale nga Ectaco per vizitoret Albasoul Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 50922003-09-21 13:23:29
  Bashkėsia Shqiptare nė Toronto proteston Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 60732003-09-18 20:03:40
  Mediat Shqiptare qe veprojne ne Shqiperi Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 238452003-09-17 10:50:08
  Shqiptarėt, tė fyer nga racizmi i grekėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 75362003-09-17 10:48:45
  Sulmohet ndėrtesa e Kongresit tė Manastirit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 74712003-09-15 19:28:33
  Dorėshkrimi shqip i Teodor Shkodranit nga viti 1210 - dr. Musa Ahmeti Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 91902003-09-15 19:25:26
  Folklor: Kenga e Gjergj Elez Alise Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 205662003-09-15 09:33:31
  Institucionet e kultures shqiptare ne Kosove Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 244042003-09-13 21:02:42
  Perfaqesite diplomatike shqiptare ne bote Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 102522003-09-13 21:00:46
  Menyre kontaktimi me muzikantet shqiptare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 139152003-09-13 20:59:04
  Organizmat nderkombetare qe mbeshtesin artin shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77572003-09-13 20:56:45
  Dy vjetori i tragjedise ne NY, bota kujton viktimat! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51842003-09-11 20:55:11
  Grerėza Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52502003-09-10 12:30:32
  Aquada Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59362003-09-09 21:28:29
  Ahmed Zogu: Jeta dhe puna e tij per Shqiperine Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 104312003-09-08 00:01:40
  Anekdotat e Huggos - Pjesa e 7tė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 156532003-09-07 10:29:36
  Kėshilla tė rėndėsishme pėr kuzhinėn tuaj Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 187852003-09-07 09:35:08
  Moisiu: T’i jepet fund trafikut tė votave Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 44602003-09-05 12:49:41
  Biografia e te madhit Aleksander Moisiu Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 204572003-09-04 10:41:58
  Apollo 14 dhe flamuri Shqiptar nė Hėnė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 186222003-09-04 07:46:00
  Doreshkrimet e Monsinjor Nikoll Mazreku Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 78912003-09-03 04:48:38
  Edona Vushaj, mė e bukura e bjeshkėve Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 90702003-09-02 11:28:42
  Mirela Manjani, kampione bote ne hedhjen e shtizes Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 133782003-09-02 11:27:36
  Shėn Naumi, shpėrblim i Zogut pėr mbretėrinė serbe Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 80852003-09-01 14:21:20
  Mali i Zi: Njė shtet racist nė zemėr tė Europės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 59332003-09-01 14:19:19
  Doreshkrimi elbasanas i ungjijve, 1776 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66132003-09-01 11:13:27


  37 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.