Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Martesa eshte forma me e genjeshtert e mardhenjeve seksuale. Kjo eshte arsyeja qe ajo gezon aprovimin e koshiencave te pastra.
--- Nietzsche

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 152 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
Projekti :: Piro Dono, pranohet ne bordin drejtues
Postuar nga: Albo

Albasoul Kam nderin dhe kenaqesine e vecante tu njoh me anetarin e pare te bordit drejtues, Z. Piro Dono. Me poshte do te gjeni gjithe informacionin e tij te anetaresimit. Besoj se perkrahja dhe simpatia juaj nuk ka per te munguar per Zotin Dono.Emri: Piro Dono

Email: p_dono@salemstate.edu

Pjesmarrja: Tek Albasoul vizitoj me shume artikujt, dhe me pas sherbimet ne pergjithesi.

Mosha: 29 vjec

Seksi: Mashkull

Statusi shoqeror: Fejuar

Vendodhja: Boston, USA

Profesioni:Menaxhues

Besimi: Orthodoks

Arsimi: Jam ne perfundim te studimeve te kolegjit.

Autobiografi: Kam mbaruar ushtrine ne Shqiperi dhe jam ne perfundim te studimeve te larta ne Boston, USA. Kam punur ne detyra te ndryshme si ne Shqiperi, ashtu edhe ne Itali, Greqi, dhe se fundi ne Amerike.
Drejtim - Manaxhimi i kompanise eshte pasioni im i vecante ne te cilin kam marre shume trajnime, kurse, stazh pune, dhe se fundi jam prane diplomimit nen degen e Biznesit, koncentrimi ne Manaxhim (kete vit).

Per komunitetin:Me njohurite e mia dhe eksperiencen time personale, mendoj se mund te jem i nevojshem edhe per komunitetin Shqiptar ne internet te Albasoul-it. Avancimet qe do te deshiroja te shiheshin me shume jane ato te sherbimeve qe ky komunitet kerkon ne me te shumten e rasteve. Albasoul-i nuk mund te jete
vetem perkrahes i komunitetit por edhe mbeshtetes i tij ne te gjitha fushat e jetes. Sa me i madh te behet ai, aq edhe me te medhaja duhet te jene detyrat e tij. Sherbimet qe mund te ofrohen munde te jene si informative (avokat, imigrim, studime, adresa kompanish Shqiptare kudo ne bote - www.albanianyellowpages.com - nga New York, etj), ashtu edhe edukative qofte edhe profesionale ne raste te vecanta.
Perse te mos hapet faqja edukative ne te cilin mund te ofrohen edhe mesime direkte ne internet nga mesues te cdo fushe per kategori te dryshme?. Shume mesues cilesore kerkohen kudo dhe ne qofte se ata gjenden, mundesia per udhetim per ne "vendin e mesimit" mund te mos ekzistoje. Gjithashtu, trajnime speciale nga kompani te ndryshme, mund te ndihmojne kedo qe merret me
perdorimin e kompiuterit, paisjeve te tjera moderne elektrike, matematikore, historie, letersie, etj. dhe qe nuk mund ti gjejne ato lehte ne vendin ku ata ndodhen, qofte ne Shqiperi apo gjetke. Ne te vertete Albasoul-i te jete pika e takimit te mesues-nxenes jo ne fazen profesionale sic mund te jete nje shkolle ose trajnim nepermjet
internetit, por ne nje faze me te lehte. Dhe pse jo, ne qofte se kjo eshte pikerisht cfare komuniteti kerkon, ky sherbim le te behet me vone edhe profesional. Per cdo hap te sigurte apo te pasigurte, une do te isha i gatshem per investim pune ne te. Pamvaresisht se tani jam shume i zene
por mendoj se ne te ardhmen mund te jem me aktiv per nje ide te tille (ose gjithcfare qofte e nevojshme).

Motoja: Te jetosh i lire, ne nje shoqeri te lire !


Shenim: Te gjithe te interesuarit per tu bere pjese e bordit drejtues tek Albasoul, klikoni ketu.


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.