Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Cdo vlere qe i jepet artit, eshte vulgare.
--- Jean Cocteau

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 88 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
LISTA E ANTAREVE TE KOMUNITETITPershendesim antarin me te ri te komunitetit:
flam


Komuniteti perbehet nga 15918 antare te rregjistruar deri me sot.


[ Te gjitha |  A |  B |  C |  D |  E |  F |  G |  H |  I |  J |  K |  L |  M |  N ]
[ O |  P |  Q |  R |  S |  T |  U |  V |  W |  X |  Y |  Z |  Te tjeret ]

Rendit sipas: [ emrit te rregjistrimit | emrit te vertete | e-mail | url ]

Emri Emri i vertete E-mail Faqja ne rrjet
Ideal    http:// 
iman  irma  irmazag@yahoo.com  http:// 
iliri01    http:// 
Isa_I_Madh    http:// 
IMODHJOM    http:// 
iljas  isak  isak_mk@hotmail.com  http:// 
IllyriusEagle    white-wolf_007@hotmail.it  http:// 
Idmon  Edmond  STRORA@msn.com  http://detroit 
ILovePejaa    ilovepejaa@netscape.net  http://http:// 
IlirD.  Ilir  idemiri@lehman.com  http://http:// 
ingleses    http://http:// 
insensibile    http://http:// 
i_denuar    http://http:// 
igli_krete  igli_bidollari  igli_korca@yahoo.com  http://igli_korca@yahoo.com 
Iceman4life  Ismail  albalali2004@hotmail.com  http://www.albanianhiphop.tk 
Islamik_mondial  Edvin  islamik_mondial@yahoo.it  http://www.albislam.com 
Iceman  Iceman  http://www.albnet.tk 
ILIRI_I_MADH    ILIRI_I_MADH@cia.gov  http://www.ilirialbania.com.au.tp/ 
IlirTheOne  Ilir  ilironline@hotmail.com  http://www.ilironline.com 


Faqja e meparshme (21)19 antareve u fillon emri me I (796 Faqe, 19 antare te renditur)Next Page (23)
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 ]


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.