Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Asnjehere s`kam pasur fat me femrat. Gjithnje ndodh qe budallalleku i tyre e kapercen dashurine time.
--- Leautaud

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 93 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
MIRESEVINI TEK KRYELISTA!

10 artikujt me te lexuar.

 1: Shpjegime Enderrash - (361081 Lexime)
 2: Komuniteti Orthodhoks: Gėzuar Ditėn e Ringjalljes sė Krishtit! - (155029 Lexime)
 3: Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli - (141726 Lexime)
 4: Diabeti, sėmundja e sheqerit nė gjak - (98003 Lexime)
 5: 100 mbiemrat mė tė pėrdorur nė Shqipėri - (90273 Lexime)
 6: 8 marsi, Dita Ndėrkombėtare e Gruas - (68189 Lexime)
 7: Gatime Deti dhe Embelsira - (64593 Lexime)
 8: Kriteret e Aplikimit pėr Emigracionin nė Kanada - (63717 Lexime)
 9: Fjalor Shqip-Turqisht (c) Forumi Shqiptar - (62059 Lexime)
 10: Femija yne (keshilla per femijet 0-12 muajsh) - (59629 Lexime)

10 artikujt me te komentuar.

 1: Emertimi i shqiptareve nder shekuj - (62 Komente)
 2: Kush ėshtė perėndia - (45 Komente)
 3: Poezi te ndryshme nga shkrimtare shqiptare - (41 Komente)
 4: Kastriotet dhe Mirdita - (37 Komente)
 5: Fillojne pranimet ne Bordin Drejtues - (33 Komente)
 6: Jeta dhe vepra e Ahmed Zogut - (29 Komente)
 7: Anekdotat e Huggos - Pjesa e 8tė - (27 Komente)
 8: Perse gjermanet pushtuan Shqiperine? - (22 Komente)
 9: Ismail Kadare pranon gabimet - (19 Komente)
 10: Nje akt i shemtuar trondit komunitetin shqiptar ne SHBA - (16 Komente)

10 kategorite me aktive.

 1: Lajme - (65886 vizita)
 2: Njoftime - (24647 vizita)
 3: Projekti - (23928 vizita)
 4: Articles - (13019 vizita)
 5: Antaret - (2324 vizita)

10 materialet me te lexuara tek seksionet.

 1: Lista e kontribuesve financiare - (42867 Lexime)
 2: Vizioni Albasoul - (35131 Lexime)
 3: Kredoja jone - (32572 Lexime)
 4: Pershkrimi i versionit te ri. - (30763 Lexime)
 5: Historiku i Projektit - (27734 Lexime)
 6: Stafi i Albasoul - (25690 Lexime)
 7: Bashkepunoni me Albasoul - (24370 Lexime)
 8: Si ju mund te ndihmoni Albasoul - (23693 Lexime)
 9: Jusuf Tabaku (1797-1904) - (10234 Lexime)
 10: Falenderojme nga zemra - (8121 Lexime)

10 Antaret qe kane publikuar me shume.

 1: Albo - (486 artikuj)
 2: Isli - (115 artikuj)
 3: ReEdD - (50 artikuj)
 4: edspace - (21 artikuj)
 5: Fiori - (10 artikuj)
 6: God - (5 artikuj)

10 sondazhet me te votuara.

 1: Nga cili vend i Shqiperise jeni me origjine? - (1330 vota)
 2: Cfare do te kishit deshire te gjenit tek Albasoul ne te ardhmen? - (415 vota)
 3: Cfare nivel arsimimi keni arritur te perfundoni? - (203 vota)
 4: Cfare vizitoni me shpesh tek Albasoul? - (150 vota)
 5: Ke fajesoni ju per krizen qe ka pushtuar Shqiperine? - (87 vota)
 6: A e pelqeni versionin e ri te Albasoul.com? - (82 vota)
 7: Ne cilen grupmoshe beni pjese? - (63 vota)
 8: Sa kohe shpenzoni tek Albasoul? - (63 vota)
 9: Cila mendoni eshte zgjidhja me e mire e krizes shqiptare? - (47 vota)
 10: Si ndiheni per te ardhmen e kombit shqiptar duke perfshire ketu te gjitha trojet shqiptare? - (46 vota)

10 antaret me aktive.

 1:Albo - (1708 artikuj te publikuar.)
 2:Fiori - (151 artikuj te publikuar.)
 3:Isli - (118 artikuj te publikuar.)
 4:ReEdD - (48 artikuj te publikuar.)
 5:edspace - (46 artikuj te publikuar.)


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.