Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Ne nje krize politike, detyra me e veshtire per nje njeri te ndershem nuk eshte berja e detyres se tij , por njohja esaj.
--- de Bonald

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 45 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...

STATISTIKATNe kemi marre 191483454 vizita faqesh qe prej Dhjetor 2001, 7055 sot, dhe 8323 dje.
Me shume vizita marrim te Enjte me nje total prej 28248919 vizita faqesh, kurse te Shtune nuk eshte dita jone me e mire me nje total 26193317 vizita faqesh. Mesatarisht, ora jone me e mire (me 9757730 vizita faqesh ) eshte ne oren 12 , kurse vizitoret tane me te rregullt na vizitojne ne fluks ne oren 1 (vetem me 4978965 vizita faqesh).


Kerkuesit

 MSIE: lmr 32.74 % (62705657)
 Netscape:lmr 61.53 % (117838447)
 Opera: lmr 0.266 % (509746)
 Konqueror: lmr 0.013 % (26277)
 Lynx:lmr 0.004 % (8055)
 Motore kerkimi: lmr 2.954 % (5656755)
 Panjohur: lmr 2.474 % (4738529)


Sistemi i Drejtimit

 Windows:lmr 49.58 % (94950287)
 Linux:lmr 6.870 % (13154960)
 Mac/PPC:lmr 9.195 % (17608310)
 FreeBSD:lmr 0.001 % (2252)
 SunOS:lmr 0.009 % (18545)
 IRIX:lmr 0.000 % (789)
 BeOS:lmr 0.000 % (662)
 OS/2:lmr 0.000 % (712)
 AIX:lmr 0.000 % (1032)
 Panjohur:lmr 34.33 % (65745905)


Vizitoret per ore

5 am: lmr  3.54% (6772982)
6 am: lmr  4.08% (7818628)
7 am: lmr  4.64% (8882782)
8 am: lmr  4.97% (9513688)
9 am: lmr  5.05% (9671260)
10 am: lmr  4.97% (9511486)
11 am: lmr  5.01% (9585495)
12 am: lmr  5.1% (9757730)
1 pm: lmr  5.08% (9736270)
2 pm: lmr  5.07% (9704610)
3 pm: lmr  5.02% (9612063)
4 pm: lmr  4.9% (9375485)
5 pm: lmr  4.71% (9020655)
6 pm: lmr  4.45% (8525847)
7 pm: lmr  4.21% (8059649)
8 pm: lmr  4.13% (7899924)
9 pm: lmr  4.04% (7736639)
10 pm: lmr  3.7% (7079289)
11 pm: lmr  3.16% (6058962)
12 pm: lmr  2.72% (5204925)
1 am: lmr  2.6% (4978965)
2 am: lmr  2.76% (5289930)
3 am: lmr  2.95% (5648000)
4 am: lmr  3.15% (6038088)


Vizitoret per jave

Hene: lmr  14.56% (27870853)
Marte: lmr  14.45% (27665540)
Merkure: lmr  14.06% (26931043)
Enjte: lmr  14.75% (28248919)
Premte: lmr  14.68% (28104573)
Shtune: lmr  13.68% (26193317)
Djele: lmr  13.82% (26466388)


Vizitoret per muaj

Janar: lmr  8.34% (15966996)
Shkurt: lmr  8.2% (15701010)
Mars: lmr  8.67% (16604262)
Prill: lmr  8.44% (16162629)
Maj: lmr  8.63% (16527284)
Qershor: lmr  8.08% (15472248)
Korrik: lmr  8.28% (15859223)
Gusht: lmr  7.98% (15270468)
Shtator: lmr  7.54% (14441041)
Tetor: lmr  8.95% (17138664)
Nendor: lmr  8.52% (16321643)
Dhjetor: lmr  8.36% (16013532)


Statistika te perziera

 Anetare te rregjistruar:15918
 Artikuj te postuar:2071
 Tema aktive:24
 Komentet e postuar:742
 Seksione speciale:9
 Artikuj ne seksione:12
 Lidhjet tek Lidhjet ne Rrjet:
 Kategorite tek Lidhjet ne Rrjet:
 Artikuj qe presin publikimin:5
 Versioni i Sitemit:0.7.0


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.