Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
E keqja behet shpejt, e mira vjen ngadale.
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 158 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
Chat :: Probleme te perkohshme me dhomen #shqiperia
Postuar nga: Albo

Chat Sic mudn ta keni vene re, dy-tre ditet e fundit sherbimi i dhomes #shqiperia ka patur disa probleme dhe shume prej jush nuk keni mundur per tu futur ne dhome. Rrjeti ka pesuar nje anomali dhe ne jemi duke punuar per ta zgjidhur ate. Per momentin, mund te futeni ne dhome duke vizituar Dhomen #shqiperia @Albasoul. Ata qe duan te futen me mirc mund te perdorin dy serverat qe te lidhin me dhomen:
/server irc.untamedshadow.net
/server irc.vietsweet.com


Jemi duke punuar qe ti japim nje zgjidhje afatgjate problemit ne menyre qe probleme te tilla ne te ardhmen te mos ndodhim.

Ju kerkojme ndjese per shqetesimin e krijuar.

Stafi i #shqiperia.


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.