Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Kanun me baben nuk ka.
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 164 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...


2008
Tom Kola
Në 19 prill 1943 u vra gjatw luftimeve me forcat pushtuese në Domje të Shkodrës Tom Kola, veprimtar i Luftës Antifashiste, Hero i Popullit.

Assemble of Songs and Dance
Në 19 prill 1964 u themelua Ansambli i Këngëve e Valleve të Kosovës, që dha mbi 50 koncerte nëpër botë. Sot quhet Ansambli "Shota".

Paolo Veronese
Në 19 prill 1588 mbylli sytë piktori i njohur italian Paolo Veroneze, i cili i përket Shkollës veneciane të Artit. Punimet më të mira të tij janë: "Garsia në shtëpinë e Levit", "Dasma në kanenë e Galileit", "Kalvari", "Triumfi i Venecias", etj.

Pier Kyri
Në 19 prill 1906 vdiq Pier Kyri, njëri nga shkencëtarët më të mëdhenj të kohërave, që punoi bashkë me të shoqen, Mari, zbuluan rrezatimin radioaktiv, si dhe futën në fizikë termin e radioaktivitetit. Në vitin 1903 u nderuan më çmimin e madh Nobel.

George Gordon Byron
Në 19 prill 1824 u nda nga jeta poeti i njohur anglez Xhorxh Gordon Bajron, autor i dramës "Manfredi", "Kaini", i romanit "Don Zhuani", dhe sigurisht i poemës madhore "Çajld Harold", ndër vargjet e së cilës i kushton edhe një vend Shqipërisë.
Emigracion :: Shpallen fituesit e llotarisë amerikane për vitin 2008
Postuar nga: Albo

Emigracion Shpallen fituesit e llotarise amerikane per vitin 2008. Me poshte do te gjeni te publikuar dy listat e emrave fitues ne te gjithe vendin.

Lista I

Tiranë


Abdyrraman Gjana, Rr. “Muhamet Gjollesha”, Pll.69, Shk.4, Ap.30
Adrinal Xheferraj & N. Prifti. Rr, “Ishmi”, P.13, Ap. 18
Albana Laknori, Fusha e Aviacionit, Godina 10
Albana Aliaj, Rr “Sali Nivica” P.14, SHk.1, Ap.2
Albana Vrapi, Rr. “M. Tutulani”, Nr.7.
Albert Beba, Rr.”B. Golemi”, Shkolla Feniks, 1.8 Tiranë
Alfons Llasa, Rr “S.Zarba” 228, Tiranë
Artemida Ramadan Vridhaj, Rr “Durrësit”, P.224, Ap.8
Andrea Pano, Rr “P. Dardha”, P.6, Ap.11, Laprakë
Arbri Hiqmet Hoxha, Rr. “Abdyl Frashëri”, P.3, Ap, 8,
Arben Dauti, Rr, “Qemal Stafa”, P.208/2, Ap. 3
Arban Shala, Rr, “Teli N. Dini”, Ap.1
Arila Ylli Gjoka, Rr. “Muhamet Gjollesha”, P.67/1, SHk.2, Ap.9
Arjan Zhllimo, “Bregu i Lumit”, Tiranë 0682730754
Artur Dardha, Rr. “Mine Peza”, P.200, Shk.2
Artan Xhaferraj, Rr. “M. MUcca”, Nr.37
Arjan Agolli, Rr. “Dibrës”, P.330, Sh.3, Ap.16
Agrim Rexhepi, Rr. “Aleksandër Moisi”, P.18/6, Ap.1
Armand Kapurova & N.Prifti, Rr. “Shyqyri Ishmi”, P.43, Ap.13
Amela Bejleri, Rr “Aleksandër Moisi”, P.66, Shk.12, Ap.5
Agron Cecaj, Rr “Don Bosko”, Pall. Mak, SHk.B-5, Ap.18
Bektash Tuda, Rr “Kongresi i Përmetit” (Ish-shkolla e Partisë)
Bertol Jahaj, Rr. “Sulejman Delvina”, P.9, Shk.1, AP.6
Bledi Biraj & Agim Biraj, Rr “Shalvaret”, Shk.4, Ap.44,
Bora Gjokaj, Rr “Dibrës”, P.525, Shk.2, Ap, 7
Dashuri Këllezi & Fatmire Këllezi, Rr. “S.Petrela”, Kodra e Priftit
Dhimitër Nini Shati, Rr. “Komuna e Parisit”,
Edurat Vishkurti, Lagja 11 “Bregu i Lumit”
Edit Ura, Rr.”Mihal Grameno”, Pll.12, Shk.2, Ap.22
Ervin Zahaj, Rr, “S. Delvija”, L. “V. Shanto”, P.6, Shk.1, Ap.6
Ervin Todi Mile, Rr. “Q.Stafa”
Erti Nikolla, Rr. “Kavajës”, Pll.207, Shk.6, Ap.42
Ermir Aldervishi, Rr. “Mustafa Leshi”, Pll.3, Shk.3
Ermira Alfred Take, Rr, “Siri Kodra”, Pl.59, Shk.2, Ap.16
Emiliano Kalemi, Rr. “Ismail Zemali”, Pll. 2K
Entela Kokona, Rr. “M.Shyri”, Pll.8, Shk.2, Ap.1
Enida Balca, Rr. “Buda”, Nr.8
Etleva Goxhaj, Rr. “D.Hima”, Nr.11. Kulla ADA.P.O.B.X 2995
Eleonora Gegëvata, Rr. “Elbasanit”, “Tre Vëllezrit Kondi”
Elmah Taraj, Rr. “M. Tutulani”, Pll.6, Ap.7
Elda Ashiku, Bul. “Bajram Curri”, Pll. 21, Shk.42, Ap.9
Fahri Toska, Rr, “Pesë Maji”, përball Ish-Kimisë
Fehem Gecaj, Rr “Mihal Grameno”, Pll.1, Shk.1, Ap.16
Florida Xheka, Rr. “G.Heba”, Pll.13,
Flutura Cenaj & Cela Sulejman, Rr. “Ali Demi”, 216, Shk.1, Ap.2
Fotir Cocoli, Rr. “Konferenca e Pezëz”-ish-Makazine e ËSK-ut
Festime Prensi, Rr. “Aleksandër Moisu”, Pll.66. Shk.11
Fitnete Lagji, Rr. “K. Gega”, Pll.1, Shk.1, Ap.15
Gentiana Aga Vishaj, “Vaqarr”
Gentiana Dushku, “Qytet Studenti”, God.18 Dhoma.10
Gleda Qirja, Rr, “Mihal Grameno”, Pll.62, SHk.2, AP.23
Gëzim Sheme Canaj, Rr, “Gani Domi”, Pll.4, Shk.7, Ap.73, Lagja 1
Ibrahim Kaja, Rr “Karl Gege”, Nr.13, Minimarket Xheni
Ilir Gjini Mustafa & Astrit Gjon Palaj, Rr, “S. Frashëri”, Pll. Vega, Shk.2
Iris Dari, Rr “Barrikadave”, Pll.129, Shk.1. Ap.5
Jeta Parllaku, Rr. “Frederik Shiroka”, Pll.1, Shk.2, Ap.5
Jonida Xhaferri, Rr, “H. Cenoymeri”, Nr.17
Kanan Hysi, Rr “P. Dardha”, Pll.40, Shk.2, Ap.23
Kastriot Muharremi, Rr “A. Kasemi”, Pll.1/1, Shk.3, Ap.54
Kimet Hasa & Petrit Reshla, Rr “Fushë Preili”, Paskuqan, Babrru.
Kreshik Marku, Rr, “Todi Shkurti”, Shk.4. Ap.12
Klodian Dautaj, Rr, “Pesë Maji”, Pll.3 Sek. 1, Ap.1
Laureta Gegëprifti, Rr, “Don Bosko”, Kulla.7, Kati.8-9
Luljeta Hogu, Rr, “Qemal Stafa”, Pll.11, Shk.3, Ap.28
Ludmilla Papa, Rr. “M. Gjollesha”, Bul “Vasil Shanto”, Pll.10, Ap.14
Luçiana Hameti, Rr “Sadik Petrela”, Porcelani
Lulëzim Gani Metani, “Sauk”
Manjola Tozlluku, Rr, “A. Sinani”, Pll.40/1, Ap.5
Marjana Rexhepi, RR, “A.Moisiu”, Pll.18/.6, Ap.1
Marte Doda, Rr “Don Bosko”, Kull, Huai, Pll.6, AP.3
Marin Janxo, K.P.1703
Mirdash Keci, Rr. “Qemal Stafa” Nr.216
Marjeta Konomi Rr. “A.frasheri” P.9 Sh.2.ap.20
Majlinda Hafezi, P. 575/3 sh.1, Ap.10 Tiranë
Majlinda Gjoka Rr. “D.Bosko”, Sh.Private P.326
Mirela Quka Rr.”Artan Lenja”
Mimoza Q. Peqini Gjevari, Rr “Asim Vokshi”, Pll.33.2 Ap.15
Natasha Vangjel Kamberi, Rr “K. Lushnjes”, Pll.32, Shk.3, Ap.30
Nazine Çekrezi, Ministria Mbrojtjes Tiranë
Nevina Hidri, Dobresh, Komuna Bërzhit Tiranë
Natasha Meci Poradeci, Kombinat Tiranë
Nazmi Hoxha, Galeria Kombëtare e Arteve Bul. Dëshmorët e Kombit
Pashke Dushaj. Kodra e Kuqe. 0682922071 Babrru. Tiranë
Petrit Garri, Rr “Grigor Heba”, Pll.30 Shk.1 Ap.1
Përparim Bici, Rr “Jordan Misja” Njësia 4, Lagja.9
Ramir Kolicci, Rr “M.Gjollesha”
Rozeta Gjyli, Rr “Durrësit”,
Sabri Bilbili, Rr “I.Baxhiqi”, Nr.79/1
Suzana Fusja, Rr “Gani Domi”, P.1, Shk.1, Ap.1
Suela Sami, Rr “D.Alla”, Nr.505
Suzana Ballka & A. Ballka Rr. “Kavajës” P.71 Sh.1 Ap.21
Shyqyri Xhiherri, Rr “Bardhyl”, P.5, Shk.3, Ap.14
Suzana Xhabafti & Suzana Pupe, Rr. “Ali Demi”, P.255. Shk.3, Ap.32
Tasim Sejko, Rr. “Muhamet Gjollesha” P. 59, Shk.3
Tonin Lela, Rr. “Th. Ziko”, P. 653, Ah. 1 Ap. 20
Ulvije Plaku, Rr. “M.Grameno”, Sheshi i Ri, Nr.18
Vigina Huxhi, Rr “R.Xhajko”, Ap.19, P.61/4/ Lagja.4
Xhane Bardhi, L.4, Kamëz


GJIROKASTËR


Armand Pasha & Arjan Ligu L. “18 Shtatori”
Illement Veizaj & Arjan Ligu L. “18 Shkurti”
Leone Rexhaj & Arjan Ligu. L. “18 shtatori”


KRUJË


Ani Beraj L. Varosh P. 68, Shk. 2
Liria Meta, Nikël
Skënder Blushi L. 4 Pengilej


ELBASAN


Artur Koçiaj, L. E re, Rr. “V. Xhuavani” Nr. 3
Bujar Musta, Gjykata e Rrethit Gjyqësor, L “5 Maji”
Drita Taromani, L. “Partizani” P. 650
Drita Qosja, L. “Haxhias” P. 588/1 Nr. 14
Elidon Xhani L. “Haxhias”, P. 645/5, H/B, Ap. 13
Ledia Veshi, Rr. “L. Gurakuqi”, P. 54, H.C. Ap. 2
Marja Bebei L. “Shënkoll”, Rr. “Th. Llafeli”
Mehmet Gurra, L “Partizani”, Nr. 11
Veli Tosku, L. “Skënderbej”, Autostrada Pranë Kalçetos


GRAMSH
Adelina Zajmi, L. “Holta” P. 52
Lorenc Papri Ceruj
Valbona Bita, Lagja, “Blloku Nr. 5”


ERSEK
Donika Dilo, Blloku Nr. 1 Kolonjë
Lindita Hoxha, Fshati Miras
Teuta Telo, Blloku Nr.3


FIER
Adriano Mina Sinani, L. “Liri” Rr. “J. Xoxa” P. 122
Adriana Miti Nuraj, L. “15 Tetori” Rr. “T. Shkurti”
Artur Oreshkovi, Rruga “Th. Kopaçe” Posta Fier L. “8 Shkurti”
Altina Ramiz Isufaj L. “15 Tetori” Tek Sigurimet Shoqërore
Çiljeta Mikail Sulo, Rruga “Tomorr Dizdari” Parafabrikat 5
Dhimitraq Nikollë Naka, L “Kastrioti i Ri”, Rr. “N.Aliu”
Enkelejda Plepi, L. “16 Prilli”, Rr. “J. Cakrani” P.2, Ap.1
Ervin Sabri Hasa, L. “K. Pezeza”, Rr. “J. Xaxa”, P.145
Etfiqi Skënder Gjini, L. 1 Maji Rr. “P. Filka”
Eriselda Seneu, L. “Apollonia”, Rr. “Mustaj”, Shtëpia 17
Enkelejd Prift, L. “1maj”, Rr. “J.Bakalli”, P.m.p.8
Fatmir Harizaj, Rr. “Tasi Dema”, L. “1 Maji”
Fatbardha Sabri Saliaj, L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “Dinjo Kafenja”, P. 15
Fredi Proko, Mbrostar, Nr.24
Florent Bari Dervishi, Rr. “Mujo Ulqinaku” P.15, L. “15 Tetori”
Gentian Miti Profka, L.”29 Nëntori”, Rr.”D.Hekali”, P.39
Gentian Todi & Thamo Grecalli, Komuna Qendër.
Irma Bajram Agushi, L. 28, Marsi Patos
Luftav Isa Nurka, L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “R. Aranitasi”, Ap. 149, Sh.4
Mervhert Brahim Ymeraj, L. “Afrimi i Ri”
Miljana Tasi Profka, Fshati Marinëz Komuna Kuman
Mikel Miti Naço
Mirka Abedin Daria, L. “8 Shkurti”, Rr. “Th. Kopaçe”, P. 12
Nikoll Pali Profka Rr. “M.Agolli”
Olsi Verxhin Lino, Rr. “Todi Shkurti”, L. “15 Tetori”, Nr.9
Pëllumb Nishat Aliaj, L. “1 Maji” Rr. “A. Culi”
Pranvera Xhaferr Iliazi, L. “11 Janari”, P. 13 “Liri Gero”
Rudina Miti Fico, Rr. “Semanit” L. “Apollonia”
Roberta Pilo Shyte, L. “Shesh i Madh”
Silvana Muharremi, L. “8 Shkurti” Rr. “Th. Kopoçe” P. 115/1
Shpresa Ali Shehu, L. “16 Prilli”, Rr. “S. Kala”, pranë Stadiumit
Teuta Hajdari & Neki Hajdari, Rr. “Ramiz Aranitasi”, L. “Kastrioti”
Vasillaq Thoma Mife, L. “15 Tetor”, Rr. “X. Ardani”, P. 1
Ylber Myftar Becolli, Posta Fier, L. “8 Shkurti”, Blloku i Pjeshkave 3.


LUSHNJE
Afrim Loci P.20. L.Kongresi
Arjola Manohosa, Me Qera L. “S.Libohova”
Blerina Rustem Qosja, “Raiffaisen Bank Branch”
Enualada Zerdella L. “S. Libohova”, P. 94
Ergent Meco & Engjell Meca L. “Çlirim”, P. 10
Liza Tashi & Llamber Tashi, L. “1”, Divjakë
Llambri Liko, L. “G.muço”
Juxhin Fadil Haxhi, L. “Gafurr Muço”, P. 208
Matilda Kurti & Beshir Kurti, L. “G.muço”, P.6/H
Ofsian Karjani & N. Karjani L. “K. Qystri”


PATOS
Agush Hasan Hoda, L. “29 Marsi”
Ervin Fiqiri Darraj, L. “1 Maji”
Endri Elmaz Shpërdheja, Grizë Lenginas
Entela Agim Lamaj, L.”1 maji”, Rr. “K.Marku”


BALLSH
Merjeme Nazeraj, L. “8 Shkurti”


BERAT
Albert Llukan Monka, L. “10 Korriku”
Anesti Todi Lloceli, L. “Barridada”, P. 27, Ap. 5
Basmije Tajar Arapi, Rr. “P.lulo”, Lgj. “28 Nëntori”
Eglantina Ylvi Merdani, L. “Çlirim”
Kreshnik Bedri Toska, Velabisht
Luljeta Musa Karaj, L. “J.Vraka”
Mario Haki Veleshnja, L. “30 Vjetori”
Natasha Lefter Vasilia, L. “30 Vjetori”
Nertila Nova, L. “30 Vjetori” P. 73, Shk. 1, Ap. 6
Silvana Flamur Lloka, L. “Jani Vrusha”, P.21, Ap.20
Sonila Vangjel Bitri, L. “Dëshmorët e Kombit”, P. Konuda, Shk.2
Shpëtim Qerim Caushaj, Uznovë
Valbona Valter Plaku & Valter Plaku, L. “Kushtrimi”, P. 268, Sh.1, A.4
Vexhi Sherif Macaka, L. “Donika Kastrioti”
Xhemal Adem Hima, Dëshnik


Ura Vajgurore
Marjeta Tahir Ziu, L. “4 Shtatori”


POGRADEC
Artur Kllamollari, L. “1”, Zona Industriale
Arjan Kokoneshi, L. “5”, Rr. “K. Karafili”, P. 50
Armonda Çollaku, Rr. “R. Çollaku”, L. 2. P. 56
Andon Shkurti, Rr. “Naim Frsashëri” L. 13
Bashkim Mukollari, Rr. “Islam Dani”, Nr. 191, L. 5
Besime Brahaj, Piskupat
Brikena Mingo, Rr. “Industriale”, L. 1
Blerina Xhenga, L. “4”, Rr. “Kala”
Edison Musollari, L. 2, Rr. “Unaza e Re”
Edri Luan Ismail, L.4, Rr. “Ceta e Mokrrës”
Elvira Tasha, Buçinas
Erjon Osmanaj, L. 4, “Kala”, P. i Spitalit
Erjon Llazi, Rr. “G. Butka”, P.64, L. 2
Erjon Kerthi, L. 3. Rr. “N. Frashëri”
Elona Hafizllari, Vërdovë
Flutur Dervishllari, Rr. “Korçës”, Lagj. 1, Shtëpi Private
Julian Pera, Memlisht
Kasem Agastra, Rr. “10 Dëshmorët e Pojskës”
Kristina Todalli, L. 3, Rr. “K. Karafili”
Luan Seitllari, Gështenjas
Manjola Begollari, P. 196, L. 4, Rr. “Çeta e Mokrrës”
Nardi Abeshi, L. 2, Rr. “Rinia”
Neritan Boçi, L. 2, Rr. “Rinia”
Nersila Rustemi, Gështenjas
Olsi Agolli, L. 3, Rr. “K. Karafili”
Ornela Cela, L. 1, Rr. “R. Çollaku”
Përparim Seitllari, Memelisht
Renato Spirollari, Rr. “Rinia”, L. 2, P. 148
Reimonda Spirollari, L.1, Rr.”R. Çollaku”, Tek Kisha,
Servet Rapce, L. 5, Rr. “C. Mane”
Sokol Lushllari, Lir
Sokol Mançellari, L. 4, Rr. “G. Honcani”
Stefan Bardha, Grabovicë
Vangjole Como, Rr. “L.como”, L.4


VLORË
Altin Selman Skëndo, Rr. “Ismet Çakerri” Nr.62
Blerta Haxhiaj, Rr. “P. Leskaj” L. “Pavarësia”
Dorjan Thoma Hudhra, Adr. Posta Fier Poro Vlorë
Eliona Sheraj, Rr. “Demokracia”, P.1282, Shk.8, Ap.50 Vlorë
Liljana Muço, L. “Pavarsia”
Mirela Mystehali Derraj & Losmer Haxhiu P.595 Vlorë
Pandeli Duni & Gjergji Spaho, L. “O. Haxhiu” Rr. “Demokracia” Nr.1063 Vlorë
Save Spiropali, L. “I. Boletini”, Rr.”S. Zotaj”


LEZHË
Bernardin Turkja, Shtëpia e Turkajve Shën Koll
Fran Dode Kala, L. Spitalit
Landi Prek Markaj, Gocaj, Balldren
Lek Pjetri, Fshati Rrile, Kom. Shënkoll
Kujtim Stali Ndoja, L. Beslidhja
Mrike Gjoka, Shëngjin
Rajmond Pali, Kodër Marlekaj


PËRRENJAS
Ingert Samedin Llosa, L.2 P.52
Illodian Polisi, L.1, P.12
Viktor Balla


DEVOLL
Arben Sotir Malolli, Bilisht
Albana Kastriot Duçi, Kapshticë
Danjel Niko Zeka, Bilisht
Eda Avdi Sina, Miras
Erigerti Danglli
Lindita Hoxha, Miras
Sonila Kope, Tren


KAVAJË
Diana Gugashi, L. 2
Elvira Koci Saliasi, L. 2 “Sallbeg”


DIBËR
Gazmir Zeneli, Bllacë Shupenzë


PEQIN
Nexhan Cokja, L. “Çezmë”


KORÇË
Agim Dushi, L. 6, Rr. “28 Nëntori”, Nr. 10
Albana Taqo Damo, Liqenas
Bruno Cino, L. 8, Rr. “7 Shkurti”, Nr. 13
Bledar Dervishi, Mborje
Evelina Licenji, L. 7, Rr. “S. Coli”, Nr.10
Enis Pema, L. 9, Rr. “K. Grego”, P. 10/5
Eriselda Alfred Braho, L. 2, Rr. “P. Cale”, Nr.24
Erjon Fasho, Kakaç
Fatos Cenolli, L. 15, Rr. “K. Drenova”, P. 30/4
Flora Pëllumbi, L. 4, rr. “S. Shkurti”
Gani Jani, L. 16, Rr. “V. Eftimiu”, Pll. 52
Gerta Dhimitri, Goskozë, Korçë
Gjergji Koruni, L.9, Rr “M. Kostani”,P. 5, Ap. 3
Gjergj Polena, L.. 1, Rr. “J. Duro”, Nr.11
Ilir Ngjela, L. 18, Rr. “P. Shomo”, Pll. 1 A/9
Ilia Agolli, Lumalas
Julian Floriri, L. 11, Rr. “P. Rexhepi”, Nr.29
Josif Qako, L. 18, Rr. “P. Shamo”, Pll. 21, Ap.10
Klarita Qyli, Dishnicë
Kostiko Deko, Blloku 1, Maliq
Lojala Malallari, L. 9, Rr. “Gj. Kastrioti”, Pll.3, Shka.11
Mariglen Pandi Leka, Kreshpanj
Mariglen Mullaj, L. 17, Rr. “M. Afezolli”
Mimoza Thoma Dhëmbi, Rr. “S. Shkurti”, Blloku i Qelqit
Migena Pane, L. 5, Rr. “Rr. Telhaj”, Pll. 11/13
Nurie Etem Shaholli, Voskopojë
Nesti Thomaq Kinolli, L. 16, Rr. “R. Telhaj”, Pll.8, H.14,
Olsa Sotir, Rëmbec
Qazim Pinderi, L. 4, Rr. “K. Tupo”, Pll. 47
Ranela Reshat Zeqo, L. 7, Rr. “A. Koprencka”, Nr.21
Rozeta Taipllari & Venedik Taipllari, Lozhan
Stavri Pandeli, Blloku i ri i sportit, Lagj. 10
Shqiponja Shkëmbi, Lagj. 6, Rr. “B. Kadia” Nr.17
Shkëlqim Maliq, Lagj. 15, Rr. “K. Drenova”, Pll. 33, H.15
Viran Lera, Lagj. 12, Rr. “V. Tromara”, Nr. 60


KUÇOVË
Mirjana Sabri Dragoti, Rr. “11 Shkurti”
Mirjeta Kasem Teneqexhiu, Lagj. “Ll. Prifti”


DURRËS
Artur Muka, L.18, Rr “A. Goga”, P. 999
Bledar Tasho, Rr. “K.Kazanxhi”, L. 12, Pll. 6/4, Shk.1
Paulin Kavaja, L. 11, “Rruga e Dëshmorëve”, P. 259, Ap. 3
Rakip Veshi, Xhafzotaj, Barbullush
Sonila Demir Zajmi, Lagj. 9, Rr.”A. Goga”, Nr. 155
Viola Çopani, Lagj. 7, Rr. “P. Foto”, Shtëpia, Nr. 12


MALIQ
Vasilika Koçllari, Blloku Nr. 2, Maliq


SHKODËR
Fitnete Çelepija, Lagj. “A. Haxhija”, Rr. “S. Golemi”
Merxhan Qerimaj, Lagj. “V. Shanto”, Rr. “13 Dhjetori”
Rodolf Gjushi, Dajç, Bregu i Bunës
Rudina Alikokaj, Lagj. “A. Haxhija”, Rr. “M. Ulqinaku”, Pll.11


KUKËS
Ermira Tusha, L. 6, Pll. 8, Shk. 2, Ap. 5
Ilirjana Duraku & Gazmend Duraku L. 6, Pll. 68, Shk. 1, Ap. 1


PESHKOPI
Altin Tomçini, Lagj, “Gj. Doçi”
Dali Kamberi, Zimur Tomin


LIBRAZHD
Shkëlqim Roci, Hotolisht


BAJRAM CURRI
Din Hysenukaj, Lagj. “Dardania”



Lista II

TIRANË

Arben Ahmetaj Rr. “S. Brahaj”
Arjan Hazisaj Rr. “Gj. Kuqali” P. 2 Shk. 6 Ap. 60
Afrim Hasani Rr. “Q. Stafa” P. 17 Shk. 2 Ap. 19
Bardhyl Zeneli Rr. “V. Noti” Laprakë
Bujar Çela Reparti Ushtarak 1102
Edmir Bilal Dalipaj Rr. “N. Mjeda” P. 2 Shk. 2 Ap. 224
Elena Irfan Metko Rr. “K. Qipro” Ish-kopshti 26
Elton Llukani Rr. “Dibër” P.330 Shk. 1 Ap. 6
Engjellush Sejdia, Ferit Mici Rr. “R. Petrela”
Erjuz Mezini Rr. “Ll. Miho” Ap. 11 L. 6
Eriselda Gjata Rr. “Sh. Ishmi” P. 52 Shk. 2 Ap. 19
Fatmir Thomoraj Rr. “Q. Stafa” P. 2 Shk. 6 Ap. 60
Granit Hoxha Universiteti Bujqësor Kamzë
Ingrit Kurti & Dilaver Kurti Rr. “N. Mjeda” P. 2 Shk. 3 Ap. 24
Irena Meta Rr. “5 Maji” Kullat Binjake
Laureta Hasko Rr. “K. Topia” P. 2 Shk. 3 Ap. 7
Lorenc Hysen Mestani & Edmond Topi Rr. “Sami Frashri” P. 20/2 Ap. 7
Luan Duka Rr. “Budi” Ap. 41/1
Luljeta Zini Shpuza & Arzen Shpuza Rr. “S. Zorba” Lgj. 10 Nr. 234
Mehmet Memaga Lgj. 5 Rr. “S. Cico” P. 4/1 Shk. 1 Ap. 20
Merita Collaku Fark e Vogël, Sauk
Pelivan Prengji Rr. “D. Bosko” P. Al-Mark
Roland Kondili & Yllson Ceci Rr. “Njazi Meka” P. 5 Shk. 1 Ap. 2
Sadik Topalli P. 28 Shk.2 Ap.22 Kamzë
Sonila Dervish Rr. “Riza Cuka” P. 6 Shk. 3 Ap. 28
Sonila Pojani Rr. “P. Rexhepi” P. jeshil A. 1/2
Silvana Dema Rr. “I. Tomini” P. Firma Çani Ap. 40 Shk.2
Shpresa Hozhalli Rr. “B. Curri” P13/A Shk. 1 Ap. 6


FIER
Agron Miti Lako Pojan
Arjan Niko L. “K. Përmeti” Rr. “ J. Xoxa”
Anisa Sabaudin Saliaj L. “Apollonia”
Bledar Pëllumb Shehu L. “29 Nëntori” Rr. “P. Pirro”
Edmond Leksi Kostandini L. “Mbrostar”
Enerjeta Konstandin Veizaj L. “Kastriot” Rr. “Brigada e VI”
Enver Tetem Lamaj L. “Konferenca e Pezës”
Enerik Papa, Shënpjetër Seman
Frida Shahin Bejda L. “Konferenca e Pezës”
Gjinovefa Merko Cani Fshati Havaleas
Manuela Petrit Shahaj L. “Kastriot”
Marjola Pëllumb Shehu Lako Pojan
Miranda Cumani L. “11 Janari” Rr. “Dino Kalenja”
Renato Enver Çepele Re. “E Spitalit” Roskovec
Safet Heqimaj L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “Ramiz Aranitasi” P. 117 Ap. 9
Sonila Agim Hila, Vajkan Komuna Mbrostra Dermenas
Vera LamÇaj Drejtoria rajonale e Sigurimeve Shoqërore
Xhezmi Merkaj L. “15 Tetori” Rr. “H. Dishnica”
Zhaneta Sheqi L. “Posta Fier”


KORÇË
Admirim Bidillari Lumalas
Ahdinaj Olger Rr. “MiÇo Shkodrani” L. “6” Nr. 24
Arben Andoni L. “11” Rr. “Vojo Kushi” Nr.13
Artur Shembitraku & Shefqet Shembitraku Rovonik
Asim Liso Romonik
Berti Beqo Rr. “Likonik”
Distoleta Repa L. “9” Rr. “KiÇo Greco” P. 7/15
Dorela Guraj Rr. “Ajet Gjindolli” L. “17” P. 16
Eduart Kadi L. “6” Rr. “29 Nëntori” ish parku i Industrisë
Evelina Dhamo Rr. “KiÇo Drenova”
Emiljan Sheperi L. “4” Rr. “V. Dushku”
Engjellush Adem Zade Rr. “A. Gjindolli” P. 6/7
Enkelejda Plasari Rr. “P. Shamo” p. 22
Gjergji Zane L. “18” Rr. “Sh. Denari” Ap. 1/2
Lizjan Feim Brahimllari Zvirino
Liljana Demir Liso Blloku i Ri i Sportit L. “10”
Luljeta KorÇari Bulgarea
Llazi Gjika L. “1” Nr. 26
Majlinda Jorgji Rr. “Partizani” L. “14”
Roland ManÇe Rr. “Th. Martiri” L. “4” P. 27
Shpresa Terziu L. “5” Rr. Ballkomeni” P.3 Nr.15
Tatjana Koce L. “18” Rr. “Petraq Shamo” P. 23/12
Tomi Mile Rr. “Veteranve” Nr. 61
Valentina Demeniku Rr. “Koli Tupa” L. “1” Nr. 14
Zamira Muslli L. “Rrexhep Telhaj” Vial 5
Zenel Dunolli Vashtni


PATOS
Shqiponja Avdulla Toska L. “E Re”
Vjoleta RuÇaj, Rrërës
Zamir Hajdar Rucaj


LEZHE
Bledar Hoxha L. “Beslidhja” P. 76
Eduart Nikolli Qendër
Pashke Lazri Dragushe


SHKODER
Anton Sokoli L. “Ndoc Mazi” Rr. “Marin Barleti” P. 83/2
Angjelin VinÇens Filiali i Patosit
Emiljan Zadrima Bregu i Bunës
Mirsida Isufi L. “V. Kushi” Rr. “Nazmi Kryeziu”
Nevila NuÇiÇ Filiali i Patosit
Nora Rroku Gajtan Guri i Zi
Gjovalin Xhaja Hot i Ri
Zef Franja, Rrenc-Guri i Zi


POGRADEC
Brisilda Kroi Rr. “10 Dëshmorët e Pojskës” L. “10”
Entela Kuqo Rëmenj
Ervis Misliu Rr. “Rinia” L. “2” P. 14
Mimoza Diko Lumi i Trehanit
Petrit Diko Lumi i Trehanit
Vjosa Mimini Memelisht
Vlefta Shegani L. “1” Rr. “1 Maji”
Zilije Dulellari Bucimas


KUKES
Elvana Hysen Biba L. “5” P. 5 Sh.3
Lorena Nuhi Guri L. 4 P. 15 Shk. 3 Ap. 12
Majlinda Rahman Shahu L. “6” P. 6 Shk. 2 Ap. 12


RRESHEN
Mira Doda P. 51 Shk. 2 Ap.6


VLORE
Majlinda Xhava L. “28 Nëntori” Rr. “Dëshmoret” nr. 1
Suela Durmishi L. “29 Nëntori” Rr. “Sadik Zotaj”


GRAMSH
Eglantina Hoxha L. “Xhile Lici” P. 106
Genc Ajazi L. “Sportit” P. 173
Klodi Kishta L. “Xhile Leci” P. 106


LAC
Ilda Spahiu L. “3” P. 46 Shk. 1


PERMET
Piro Kole L. “Sede”


TEPELEN
Enver Refat Memushi Levan


DEVOLL
Abidin Paja Sul
Vera Meka Rr. “1 Maji” Bilisht


DURRES
Ardian Zoto L. “Popullore”
Berti Sinani Sukth
Ermion Ibrahim Arapi L. “1” P. A. Moisiu”
Sherif Kola Rrushkull


BERAT
Agim Mustafa Sena L. “Uznonë”
Denis Sami Qahalli L. “Muzakaj”
Eva Papa L. “Jani Vruho”
Jetnor Refat Sheti Vajkan
Julinda Dogani L. “10 Korriku”
Lili Jorgi Xoxi L. “10 Korriku”


Per me shume informacion, vizitoni Forumin Shqiptar


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.