Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Ne qofte se pjeset e tjera te botes kane majmune, Europa ka francezet. Kjo e kompenson.
--- Schopenhauer

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 69 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...


2008
Aleksander Sergejeviē Pushkin
Ne 6 Qershor 1799 lindi Aleksander Sergejeviē Pushkin, poet, romancier dhe dramaturg rus i konsideruar si themelues i letersisė moderne ruse.

Luis Shevrolet
Ne 6 Qershor 1941 vdiq Luis Shevrolet, projektues dhe drejtues amerikan i veturave.

Tomas Man
Ne 6 Qershor 1875 lindi Tomas Man, romancier gjerman, i cili u bė qytetar amerikan mbas ardhjes nė fuqi tė nazizmit. Midis veprave tė tij pėrmendim romanin "Vdekje nė Venecia" tė vitit 1913.

Protokolli i bashkėpunimit ekonomik dhe tregtar Ne 6 Qershor 2000 Shqipėria dhe Bullgaria nėnshkruajne protokollin e bashkėpunimit ekonomik dhe tregtar. Gjate nenshkrimit te tij midis palėve u shkėmbyen informacione pėr gjendjen ekonomike nė dy vendet, pėr treguesit makroekonomikė, pėrsosjen e legjislacionit nė pėrshtatje me atė evropian, procesin e privatizimit, si dhe pėr mundėsitė reale qė qė ekzistojnė pėr rritjen e bashkėpunimit ekonomik.
LISTA E ANTAREVE TE KOMUNITETITPershendesim antarin me te ri te komunitetit:
flam


Komuniteti perbehet nga 15918 antare te rregjistruar deri me sot.


[ Te gjitha |  A |  B |  C |  D |  E |  F |  G |  H |  I |  J |  K |  L |  M |  N ]
[ O |  P |  Q |  R |  S |  T |  U |  V |  W |  X |  Y |  Z |  Te tjeret ]

Rendit sipas: [ emrit te rregjistrimit | emrit te vertete | e-mail | url ]

Emri Emri i vertete E-mail Faqja ne rrjet

Asnje antari nuk i fillon emri me Te tjeret


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.