Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Perendia eshte e vetmja qenie qe per te komanduar s`ka nevoje as te ekzistoje.
--- Baudelaire

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 95 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...


2008
30 korrik 1971
30 korrik 1971 - Anėtaret e ekipit tė anijes kozmike Apollo 15 Dejvid Skot dhe Xhejms Fryin ulen nė Hėnė.

30 korrik 1991
30 korrik 1991 - Presidenti amerikan Xhorxh Bush dhe udhėheqėsi sovjetik Mikail Gorbaēov filluan Samitin dy ditor nė Moskė. Pėr Bushin ky ishte Samiti i parė nė tokėn sovjetike.

30 korrik 1999
30 korrik 1999 -Nė Samitin pėr stabilitetin nė Ballkan, tė zhvilluar nė Sarajevė, udhėheqėsit e 40 vendeve miratuan njė plan qė do tė sillte paqen dhe begatinė nė kėtė zonė tė gjakosur nga konfliktet disavjeēare.

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Dhjetor, 2005)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Nderohet jeta dhe puna e palodhur e Dr. Petrit Selenica Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 77282005-12-29 22:25:59
  Pianistia shqiptare Yllka Istrefi koncert nė Millennium Stage Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 63262005-12-29 09:47:36
  Shqipja standarde vlerė kombėtare Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 82902005-12-27 15:24:49
  _TPGėzuar Krishtlindjen dhe 7 vjetorin e Albasoul! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 67402005-12-25 03:01:23
  Intervista me fituesit e ēmimit tė parė nė Fest 44 Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 72562005-12-21 14:40:33
  Pianistia shqiptare Marsida Koni, vendi i parė nė konkurimin italian Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 52772005-12-21 14:33:31
  Miriam Cani, deputimi i parė pėr publikun shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 70912005-12-19 21:26:11
  Bli dy fjalorė anglisht-shqip pėr ēmimin e njėrit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 129982005-12-16 02:31:38
  Tė gjithė hebrenjtė nė Shqipėri i shpėtuan holokaustit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 114022005-12-12 16:41:46
  Nga Ditari i Bonapartit: Isha nė Shqipėri Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 141652005-12-12 16:40:41
  Fishta dhe Ali Kėlcyra nė Parlamentin Britanik Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64052005-12-12 16:39:39
  Qeveria: Shkurtim prej 40% shpenzimeve tė kuvendit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49042005-12-05 16:29:38
  Gjykata e Hagės, pafajėsi pėr veteranėt e UĒK, Kosova feston Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 63102005-12-02 10:35:39


  13 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.