Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Per ate qe eshte shume i vetmuar, edhe zhurma eshte nje ngushellim.
--- Nietzsche

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 95 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...


2008
30 korrik 1971
30 korrik 1971 - Anėtaret e ekipit tė anijes kozmike Apollo 15 Dejvid Skot dhe Xhejms Fryin ulen nė Hėnė.

30 korrik 1991
30 korrik 1991 - Presidenti amerikan Xhorxh Bush dhe udhėheqėsi sovjetik Mikail Gorbaēov filluan Samitin dy ditor nė Moskė. Pėr Bushin ky ishte Samiti i parė nė tokėn sovjetike.

30 korrik 1999
30 korrik 1999 -Nė Samitin pėr stabilitetin nė Ballkan, tė zhvilluar nė Sarajevė, udhėheqėsit e 40 vendeve miratuan njė plan qė do tė sillte paqen dhe begatinė nė kėtė zonė tė gjakosur nga konfliktet disavjeēare.

Arkiva e Artikujve


Artikujt e renditur sipas muajit

 • Prill, 2009
 • Janar, 2009
 • Nendor, 2008
 • Tetor, 2008
 • Shtator, 2008
 • Qershor, 2008
 • Maj, 2008
 • Prill, 2008
 • Mars, 2008
 • Shkurt, 2008
 • Janar, 2008
 • Dhjetor, 2007
 • Nendor, 2007
 • Tetor, 2007
 • Shtator, 2007
 • Gusht, 2007
 • Korrik, 2007
 • Qershor, 2007
 • Maj, 2007
 • Prill, 2007
 • Mars, 2007
 • Shkurt, 2007
 • Janar, 2007
 • Dhjetor, 2006
 • Nendor, 2006
 • Tetor, 2006
 • Shtator, 2006
 • Gusht, 2006
 • Korrik, 2006
 • Qershor, 2006
 • Maj, 2006
 • Prill, 2006
 • Mars, 2006
 • Shkurt, 2006
 • Janar, 2006
 • Dhjetor, 2005
 • Nendor, 2005
 • Tetor, 2005
 • Shtator, 2005
 • Gusht, 2005
 • Korrik, 2005
 • Qershor, 2005
 • Maj, 2005
 • Prill, 2005
 • Mars, 2005
 • Shkurt, 2005
 • Janar, 2005
 • Dhjetor, 2004
 • Nendor, 2004
 • Tetor, 2004
 • Shtator, 2004
 • Gusht, 2004
 • Korrik, 2004
 • Qershor, 2004
 • Maj, 2004
 • Prill, 2004
 • Mars, 2004
 • Shkurt, 2004
 • Janar, 2004
 • Dhjetor, 2003
 • Nendor, 2003
 • Tetor, 2003
 • Shtator, 2003
 • Gusht, 2003
 • Korrik, 2003
 • Qershor, 2003
 • Maj, 2003
 • Prill, 2003
 • Mars, 2003
 • Shkurt, 2003
 • Janar, 2003
 • Dhjetor, 2002
 • Nendor, 2002
 • Tetor, 2002
 • Shtator, 2002
 • Gusht, 2002
 • Korrik, 2002
 • Qershor, 2002
 • Maj, 2002
 • Prill, 2002
 • Mars, 2002
 • Shkurt, 2002
 • Janar, 2002
 • Dhjetor, 2001

 •  Artikujt( per Nendor, 2004)  Veprimet  Vizita  postuar 
  Marinsi shqiptar humbet jetėn nė Irak Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 68502004-11-30 10:48:26
  Sfida pėr tė ruajtur trashėgiminė ēame Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47582004-11-29 17:27:28
  Festivali XIV Artistik i Kėngės e Valles Shqiptare nė Amerikė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 67122004-11-27 04:26:52
  Festivali Folklorik zbret nė Tiranė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 58052004-11-25 18:09:33
  _TPHistoria e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 238412004-11-24 13:34:00
  _TPLirohet Shqiptarja e marre peng ne Afganistan Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 64142004-11-23 02:55:09
  GALLUP: 70% e shqiptarėve e shohin qeverinė si jolegjitime Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51802004-11-22 09:59:42
  Universitetet shqiptare hidhen nė grevė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 49862004-11-20 17:00:40
  Ē'mė kėndon brengėn e zemrės?! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 53732004-11-19 22:07:28
  Historia e Kryqit tė famshėm tė Labovės Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56312004-11-19 11:17:22
  Shqipėria merr pjesė nė Festivalin Ndėrkombėtar tė Nju-Jork Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48382004-11-18 16:43:24
  _TPArrihet marėveshja politike pėr qeverinė e re nė Kosovė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51342004-11-17 16:20:37
  Kurat mė tė fundit nė fushėn e mjekėsisė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 70452004-11-16 20:57:18
  Krizė nė Maqedoni: Kryeministri jep dorėheqjen Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 47512004-11-16 10:50:29
  _TPAlbume tė reja pėr festėn e Flamurit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56022004-11-15 00:33:49
  _TPSherif Merdani: Nga skena nė birucė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 66922004-11-14 12:44:14
  Botohet nė Suedi fjalori dygjuhėsh Suedisht-Shqip Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 111712004-11-11 16:40:59
  Shitėsi i kombit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 55922004-11-11 16:40:06
  _TPDuke pritur autobuzin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 67582004-11-10 15:27:42
  Njė bandė mafioze shqiptarėsh pėrpara drejtėsise amerikane Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 167392004-11-10 11:42:29
  Danimarkė, njė javė kushtuar baletit shqiptar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 51512004-11-10 03:00:17
  Njė ditė pas rizgjedhjes, Presidenti Bush e nis me Ballkanin Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 42342004-11-10 02:59:48
  Maqedonasit zgjedhin bashkėjetesėn multietnike Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48472004-11-08 11:01:43
  Atdhetarizmi s'blihet me para Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 96402004-11-07 19:03:21
  Zgjodha Shqipėrinė, se jam krenare pėr tė Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 56902004-11-07 19:02:41
  Presidenti Bush fiton zgjedhjet presidenciale ne SHBA Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48402004-11-04 09:47:37
  Koekzistenca mes njeriut modern dhe Neandertalit Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 69132004-11-04 04:12:25
  Grekėrit duan tė na mėsojnė si shkruhet historia?! Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 54812004-11-04 04:12:09
  Aleksander Gjoka: Ju sjell veten time te ndryshuar Printo artikullin  Dergoja kete artikull nje personi 48902004-11-03 18:39:15


  29 artikuj ne total


  © Albasoul.com 1998-2007
  Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.