Miresevini tek Shpirti i Shqiptarit
  Rregjistrohu
 
 
 
 
 
 
 
 

  Thenie-Proverba
Mesuesi me i mire eshte pervoja.
--- Populli

  Reklama

  Menuja

Anetaret
· Hyrje
· Llogaria ime
· Mesazhet
· Administrimi
· Dua ndihme
· Largohu

Komuniteti
· Te rejat
· Anetaret
· Donatoret
· Sondazhe
· Temat
· Seksionet
· Kontributi juaj
· Kryelista
· Kryeartikujt
· Foto kompjuteri

Programe
· Muzika
· Letersia
· Historia
· Forum
· Chat
· Email
· Galeria

Temat
· Albasoul
· Art
· Chat
· Demokraci
· Elita
· Emigracion
· Feja
· Forum
· Gjuha
· Histori
· Humor
· Internet
· Intimitet
· Kombi
· Kulture
· Kuzhina
· Lajme
· Letersi
· Muzika
· Njoftime
· Politike
· Shendeti
· Sport
· Urime

Sherbime
· Rekomandime
· Pyetesori
· Statistikat
· Fjalor
· Arkiva
· Kerko

  Vizitoret e castit?
Kemi 74 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment.

Ju jeni vizitor anonim. Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar ketu


  Perkujtimore
Nje dite si kjo ...
Projekti :: Burim Gashi pranohet ne Bordin Drejtues
Postuar nga: Albo

Albasoul Burim Gashi eshte i treti anetar i ri i Bordit Drejtues qe pranohet kete jave. I urojme Burimit mireseardhjen ne emrin tuaj dhe te gjithe bordit. Jemi te bindur qe kontributi i tij do ti japi nje hov perpara komunitetit tone.

Me poshte mund te njiheni me formularin e Burimit. Bordi Drejtues tashme numeron 8 anetare.

Emri: Burim Gashi

Email: burimgashi@aol.com

Pjesemarrja: Kryesisht vizitoj forumin, artikujt dhe muziken por edhe sherbimet tjera.

Mosha: 27 vjecar

Seksi: Mashkull

Statusi shoqeror: Beqar

Vendndodhja: Phoenix, SHBA, Amerike Veriore

Profesioni: Kam punuar per me shume se dhjete vite si pergjegjes shitjeje per kompanine Lido ne Prishtine, momentalisht jam i papune ne kerkim te punes.

Besimi: Besoj ne Zotin, jo ne fete edhe pse cmoj dhe respektoj te gjitha fete dhe gjithe ata qe besojne ne to.

Arsimi: Universiteti i Prishtines- kam ndjekur ligjeratat ne periudhen 1994-1997, kohe kur per arsye politike isha i detyruar te zhvendosem ne Tirane, kam mbaruar dy vite. Kam mbaruar dy vite per biznes.
Univerziteti i Tiranes- kam ndjekur ligjeratat gjate vitetve 1997-1998, kam mbaruar ne vit per biznes administrimi.
Arizona State University- kam ndjekur ligjeratat nga 2000 - e edhe aktualisht jam duke vazhduar studimet prane ketij univerziteti per biznes. Deri tani kam mbaruar dy vite, dhe pres te diplomohem me 2004-2005.

Per komunitetin: Komunitetit do ti sillja nje fryme bashkimi dhe bashkepunimi gjitheshqiptar, pamvaresisht perkatesise partiake, krahines apo fese dhe gjithcka kontribuese ne kete drejtim, organizim me te mire gjitheshqiptar, lidhje me te ngushta shqiptare si dhe gjithe cfare kerkohet nga une e qe eshte brenda mundesive te mia.


© Albasoul.com 1998-2007
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek webmaster@albasoul.com.